Start arrow Goldenote arrow Wzmacniacze
Wzmacniacze
Wzmacniacz S - 1
Czytaj całość…

S-1 jest najnowszym wzmacniaczem z podstawowej serii wzmacniaczy Bluenote. Moduł przedwzmacniacza wykorzystuje opracowany przez Bluenote układ Mirror-Amp™, który pozwala przedwzmacniaczowi na pracę w klasie A. Ten przedwzmacniacz posiada stopień wzmocnienia zbudowany na bazie opracowanego przez Bluenote kaskadowego wzmacniacza różnicowego z prądem lustrzanym co skutkuje wyjątkową liniowością przetwarzania sygnału, praktycznie eliminując zniekształcenia.

Czytaj całość…
 
Wzmacniacz S - 1 Signature
Czytaj całość…

S-1 Signature to specjalna wersja wzmacniacza S-1. Wykorzystano w nim elementy wysokiej jakości oraz dobierane tranzystory podnosząc jakość wersji standardowej. Ulepszone zasilanie pozwoliło również na osiągnięcie przez S-1 Signature mocy wyjściowej 60 wat RMS na kanał.

Czytaj całość…
 
Wzmacniacz S-3
Czytaj całość…S-3 jest najnowszym wzmacniaczem typu Dual-Mono single-ended wykonanym w technologii półprzewodnikowej. Moduł przedwzmacniacza wykorzystuje opracowany przez Bluenote układ Mirror-Amp™, który pozwala przedwzmacniaczowi na pracę w klasie A. Ten przedwzmacniacz posiada stopień wzmocnienia zbudowany na bazie opracowanego przez Bluenote kaskadowego wzmacniacza różnicowego z prądem lustrzanym co skutkuje wyjątkową liniowością przetwarzania sygnału, praktycznie eliminując zniekształcenia.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff
Czytaj całość… Wzmacniacz DEMIDOFF może również zostać zamówiony w wersji standardowej. Ta wersja posiada zasilanie złożone jedynie z czterech transformatorów zasilających, bez transformatorów separujących.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff Signature
Czytaj całość…DEMIDOFF Signature jest wzmacniaczem wykorzystującym transformatory typu single-ended i jest wykonywany w 60% ręcznie, tak jak cała seria Demidoff, w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff Silver
Czytaj całość…DEMIDOFF Silver jest wzmacniaczem wykorzystującym transformatory typu single-ended i jest wykonywany w 60% ręcznie, w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff Diamond
Czytaj całość…DEMIDOFF Diamond jest najlepszym, zbudowanym w dwóch solidnych obudowach, półprzewodnikowym wzmacniaczem zintegrowanym Bluenote, zdolnym do dostarczania wysokich prądów głośnikom zachowując przy tym wysoką wydajność. Wzmacniacz ten wykorzystujący transformatory typu single-ended jest wykonywany w 80% ręcznie, w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.
Czytaj całość…
 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław