Start
Przedwzmacniacz gramofonowy Pamphili

Czytaj całość…Model Pamphili jest flagowym przedwzmacniaczem gramofonowym Bluenote. Wykorzystuje on zasilacz Bluenote Inductive-Phono, który zachowuje się jak wirtualna bateria, oraz najbardziej zaawansowany układ Phono-Wide, umożliwiający idealne dopasowanie parametrów urządzenia do większości dostępnych na rynku wkładek gramofonowych, bez konieczności ręcznego ustawiania parametrów.

Czytaj całość…
 
Włoskie Arcydzieło - Stibbert Mk2 Tube

Czytaj całość…

TONE Magazine - New Zealand Stibbert Tube Award 2006
Odtwarzacz CD Bluenote Stibbert Mk2 Tube Reference.

Bluenote jest włoską firmą z ciekawostką: została założona w 1985 przez 13 muzyków/inżynierów/artystów, którzy rozpoczęli import urządzeń audio z USA i produkcje akcesoriów. To rozpoczęło ewolucję i teraz, w 2005 roku, ta firma jest pełnoprawnym producentem elementów wysokiej jakości, od wzmacniaczy do gramofonów, ramion i wkładek jak też głośników i odtwarzaczy CD.

Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Bluenote Stibbert Improved - ABSOLUTE SOUND

Czytaj całość…THE ABSOLUTE SOUND - U.S.A. Stibbert Tube Golden Year Award 2005
Harry Pearson

Firma Bluenote to włoski producent hi-endu, która produkuje pełny zestaw ładnie wyglądających urządzeń audio, od gramofonów, ramion i wkładek po kolumny głośnikowe. Firma powstała w 1985 roku jako konsorcjum muzyków, inżynierów i audiofili, aby siedem lat później zostać importerem amerykańskich produktów audio i producentem akcesoriów (ich nakładki antywibracyjne na lampy o nazwie Midas nadal są produkowane i są non plus ultra tego typu urządzeń). W 1994 firma postanowiła sama zacząć produkować urządzenia audio.

Czytaj całość…
 
Test KOALA HDMI TUBE
Czytaj całość…
TONE Magazine - New Zealand TEST 2006
Muzyka z obrazkami
Po ocenie w numerze 42 naszego magazynu Tone wspaniałego odtwarzacza Stibbert 2 Tube firmy Bluenote, było tylko kwestią czasu aż ukaże się kolejny audio-wizualny produkt tej włoskiej firmy. I jest nim Koala DVD/CD. Ponieważ Bluenote lubi lampowe stopnie wyjściowe, ten odtwarzacz również go posiada: po jednej lampie na kanał.
Czytaj całość…
 
Ramię gramofonowe Betania
Czytaj całość…

Betania to najlepsze ramię gramofonowe, jakie Bluenote kiedykolwiek wyprodukowała. Jest wykonane z tytanu (Grade 2) oraz specjalnego stopu aluminium.

Czytaj całość…
 
Ramię gramofonowe B - 7 Titanium
Czytaj całość…

B-7 to jedno z najlepszych ramion Bluenote. Jest wykonane z tytanu (Grade 2) oraz specjalnego stopu aluminium. 

Czytaj całość…
 
Ramię B - 5 Titanium
Czytaj całość…

B-5 Titanium to pochodna ramienia B-5, najpopularniejszego ramienia Bluenote.


Czytaj całość…
 
Ramię B - 5
Czytaj całość… B-5 (Mark II) jest najpopularniejszym ramieniem Bluenote.
Czytaj całość…
 
Gramofon Piccolo
Czytaj całość…

Piccolo jest podstawowym gramofonem Bluenote.

Czytaj całość…
 
Gramofon Bellavista Signature
Czytaj całość…

Nowy Bellavista Signature jest najlepszym gramofonem niezawieszonym na sprężynach. Wykonany jest na bazie 20mm podwójnego akrylowego cokołu odprzęgniętego sześcioma dystansami z mosiądzu. 22mm grubości poliwinylowy talerz napędzany jest paskiem. Jakością dźwięku przewyższa niższy model właśnie przez zastosowany tu system odprzęgający, który absorbuje i rozprasza wibracje. Także zaokrąglone rogi cokołu pozwalają na zwiększenie sztywności całej struktury.

Czytaj całość…
 
Gramofon Bellagio
Czytaj całość…Bellagio jest referencyjnym gramofonem Bluenote, wyposażonym w chassis zawieszonym na sprężynach. Jest to urządzenie o najwyższej jakości dźwięku. Dźwięk Bellagio jest najbardziej dynamiczny, detaliczny, skoncentrowany i otwarty ze wszystkich gramofonów Bluenote. Tak doskonała jakość została osiągnięta dzięki wysokiej i dobrze rozłożonej masie, innowacyjnemu systemowi odprzęgającemu oraz kształtowi podstawy, jak też wyjątkowej jakości łożyska i osi gramofonu. Te wszystkie elementy pozwalają na rozproszenie i kontrolę wibracji oraz utrzymanie stabilności obrotów. Zaokrąglona podstawa, do której mocowane jest ramię gramofonu oraz łożysko wraz z osią wykonana jest z podwójnego, czarnego akrylu o grubości 20mm, odprzęgniętego przy pomocy ciężkich mosiężnych walców.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz S-3
Czytaj całość…S-3 jest najnowszym wzmacniaczem typu Dual-Mono single-ended wykonanym w technologii półprzewodnikowej. Moduł przedwzmacniacza wykorzystuje opracowany przez Bluenote układ Mirror-Amp™, który pozwala przedwzmacniaczowi na pracę w klasie A. Ten przedwzmacniacz posiada stopień wzmocnienia zbudowany na bazie opracowanego przez Bluenote kaskadowego wzmacniacza różnicowego z prądem lustrzanym co skutkuje wyjątkową liniowością przetwarzania sygnału, praktycznie eliminując zniekształcenia.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz S - 1
Czytaj całość…

S-1 jest najnowszym wzmacniaczem z podstawowej serii wzmacniaczy Bluenote. Moduł przedwzmacniacza wykorzystuje opracowany przez Bluenote układ Mirror-Amp™, który pozwala przedwzmacniaczowi na pracę w klasie A. Ten przedwzmacniacz posiada stopień wzmocnienia zbudowany na bazie opracowanego przez Bluenote kaskadowego wzmacniacza różnicowego z prądem lustrzanym co skutkuje wyjątkową liniowością przetwarzania sygnału, praktycznie eliminując zniekształcenia.

Czytaj całość…
 
Wzmacniacz S - 1 Signature
Czytaj całość…

S-1 Signature to specjalna wersja wzmacniacza S-1. Wykorzystano w nim elementy wysokiej jakości oraz dobierane tranzystory podnosząc jakość wersji standardowej. Ulepszone zasilanie pozwoliło również na osiągnięcie przez S-1 Signature mocy wyjściowej 60 wat RMS na kanał.

Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff
Czytaj całość… Wzmacniacz DEMIDOFF może również zostać zamówiony w wersji standardowej. Ta wersja posiada zasilanie złożone jedynie z czterech transformatorów zasilających, bez transformatorów separujących.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff Silver
Czytaj całość…DEMIDOFF Silver jest wzmacniaczem wykorzystującym transformatory typu single-ended i jest wykonywany w 60% ręcznie, w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff Signature
Czytaj całość…DEMIDOFF Signature jest wzmacniaczem wykorzystującym transformatory typu single-ended i jest wykonywany w 60% ręcznie, tak jak cała seria Demidoff, w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.
Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Demidoff Diamond
Czytaj całość…DEMIDOFF Diamond jest najlepszym, zbudowanym w dwóch solidnych obudowach, półprzewodnikowym wzmacniaczem zintegrowanym Bluenote, zdolnym do dostarczania wysokich prądów głośnikom zachowując przy tym wysoką wydajność. Wzmacniacz ten wykorzystujący transformatory typu single-ended jest wykonywany w 80% ręcznie, w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Mini Koala
Czytaj całość…MINI KOALA jest początkowym modelem odtwarzaczy CD Bluenote w standardowej obudowie.  
Transport odtwarzacza jest szufladkowy. Został zaprojektowany specjalnie pod kątem stabilności obracanej w nim płyty. MINI KOALA, pomimo bardzo umiarkowanej ceny, jest wysokiej jakości odtwarzaczem CD gdzie zastosowano najlepsze rozwiązania technologiczne Bluenote.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Stibbert Tube
Czytaj całość… Edycja 2007 odtwarzacza STIBBERT TUBE jest najnowszym wcieleniem najlepszego odtwarzacza CD Bluenote.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Koala Tube

Czytaj całość…KOALA TUBE jest początkowym modelem lampowych odtwarzaczy CD Bluenote w standardowej obudowie.  Transport odtwarzacza jest szufladkowy. Został zaprojektowany specjalnie pod kątem stabilności obracanej w nim płyty.

Czytaj całość…
 
Odtwarzcz DVD Koala HDMI Tube
Czytaj całość… KOALA HDMI TUBE jest najlepszym odtwarzaczem DVD Bluenote. Odtwarzacz ten wykorzystuje lampowy układ wyjściowy pochodzący z odtwarzacza Stibbert Tube. Tak jak w  Stibbert Tube, jest to prawdziwie symetryczny lampowy układ zbalansowany wykonany na bazie dwóch lamp 6922, zaprojektowany specjalnie w celu osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku, a nie układ zbliżony do układów tranzystorowych lub j-FET.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Koala
Czytaj całość…KOALA jest początkowym modelem odtwarzaczy CD Bluenote w standardowej obudowie. KOALA TUBE, pomimo umiarkowanej ceny, jest wysokiej jakości odtwarzaczem CD gdzie zastosowano najlepsze rozwiązania technologiczne Bluenote.
Czytaj całość…
 
Flagowy odtwarzacz Bluenote

Flagowy odtwarzacz Bluenote - Stibbert Black Pearl

Więcej informacji o Bluenote wkrótce.

 
Ulubiony dealer

Od ponad dwóch lat doskonale układa się nam współpraca z firmą AUDIOSTYL z Katowic. Polecamy www.audiostyl.pl

 
BLUENOTE - polska dystrybucja włoskiego sprzętu
Czytaj całość… W tym miesiącu firma Moje Audio rozpoczyna dystrybucję sprzętu audio marki Bluenote na polskim rynku. Bluenote to włoski producent z siedzibą we Florencji. Początki Bluenote sięgają roku 1994. W międzyczasie firma dopracowała się szerokiej oferty sprzętu w kilku kategoriach. www.bluenote.it
Czytaj całość…
 
AudioShow 2007
 
 

Zapraszamy na Audio Show - Hotel Jan III Sobieski pokój 216 II piętro.

Audio Show jest wystawą sprzętu audio-video oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - jedenastą edycję - 10-11 LISTOPADA 2007.

 

 
Przetestuj w swoim systemie

UWAGA!

Prosimy o kontakt telefoniczny 606276001 lub 698960775

 
Kolumny głośnikowe Pearl
Czytaj całość…

Zwycięzca, Najlepszy Dźwięk na wystawie Home Entertainment 2002 i 2003
Technologia roku 2004 - MJ Audio Technology
Najbardziej ekscytujący komponent - Stereo Sound
Komponent unikalnej wartości - Audio Accessory
"Muzyka może być sztuką a audio inżynierią, ale czasami, jeśli mamy dużo szczęścia, ich połączenie może być magiczne. Posłuchajcie zestawów Pearl; przypuszczamy, że magia powstaje przy nich bardzo często." Wes Philips, Stereophile

Czytaj całość…
 
Kolumny głośnikowe RM55le
Czytaj całość… Przybliżamy Was bliżej do muzyki niż kiedykolwiek wcześniej

Dlaczego konwencjonalne kolumny nie dają sobie rady.

Nawet gdybyśmy mieli idealne głośniki niskotonowe i wysokotonowe, po połączeniu ich w zestawie, głośniki wchodzą ze sobą w interakcje, dodając zniekształcenia i podkolorowania, które zaburzają dźwiękową czystość oryginału. Z powodu nakładania fal z poszczególnych głośników dźwięk musi być optymalizowany pod kątem jednego miejsca odsłuchu. Przesunięcie w stosunku do tej pozycji  powoduje, że nakładanie fal rujnuje dokładność systemu.

 
Czytaj całość…
 
Kolumny głośnikowe RM33le
Czytaj całość… Zwycięzca! Najlepszy Dźwięk na wystawie Home Entertainment 2001
"Słuchanie RM33si sprawiło mi co najmniej tyle radości co słuchanie jakiegokolwiek innego sprzętu w ciągu ostatnich pięciu lat, a może nawet więcej." Chip Stern, Stereophile
Czytaj całość…
 
Kolumny głośnikowe RM25xl Special Edition
Czytaj całość… 

"Wszystko było w nich tak jak powinno być." Mike Quinn, Jazz Times

 
 
Czytaj całość…
 
Kolumny głośnikowe RM22xl Special Edition
Czytaj całość…  "Przestrznne, dynamiczne i bez podbarwień... RM22si plasują się na szczycie wraz z niektórymi prawdziwymi klasykami." Chip Stern - Stereophile

"RM22si zapewniają tą rzadko spotykaną kombinację szybkości, obfitości i mocy." Steve Guttenberg, Fi

Czytaj całość…
 
Wzmacniacz Manley Stingray

Wesoły wzmacniacz

Czytaj całość…

Wzmacniacz lampowy wcale nie musi oznaczać powielania utartych schematów wzorniczych i rozwiazań układowych. Stingray w każdym calu zrywa ze stereotypem starodawnej lampy uwodzacej romantycznym i mrocznym dżwiękiem

Czytaj całość…
 
Pezedwzmacniacz Manley SHRIMP i wzmacniacz MAHI

Z kobietą bez zdalnego sterowania

Czytaj całość… Fronty w kolorze navy-blue, gałki w stylu lat retro, sam kształt obudów – dość, aby stworzyć charakterystyczny styl.Każde urządzenie Manleya zapada w pamięć. Testowany wzmacniacz składa się z sekcji – przedwzmacniacza oraz dwóch monofonicznych końcówek mocy. “Końcówka mocy” – to brzmi dumnie, a jeszcze bardziej, kiedy mówi się “Monoblok”, sugerując potęgę, moc i godziwe rozmiary. Jednak Mahi został zaprojektowany w inny sposób. Gabaryty są t ak niewielkie, że nawet większość kobiet uzna te klocuszki za słodkie. Przedwzmacniacz jest z kolei pełnowymiarowy, a nawet przystosowany do zamocowania w racku studyjnym.

Czytaj całość…
 
EveAnna Manley - wywiad

Czytaj całość…Wywiad przeprowadzono w sierpniu 2007 roku.
Rozmówcy:
EAM - EveAnna Manley,
GS - Grzegorz Swiniarski

Czytaj całość…
 
HIGH FIDELITY - NAGRODY ROKU 2006

 

Czytaj całość… 
Ogłoszenie Nagród Roku "HIGH Fidelity OnLine". Nagroda główna dla Manley Labs NEO-CLASSIC 250
Czytaj całość…
 
Witaj na stronie Mojeaudio.com.pl

 
  
Witaj w naszym serwisie internetowym!

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 781 - 819 z 819

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław