Start arrow Harmonix arrow Testy i recenzje
Testy i recenzje
Harmonix X-DC2 Wattgate 330 - test audiostereo.pl
Czytaj całość…Jeśli wiarę w zbawienny, bądź jakikolwiek, wpływ kabli uznamy za grzech ciężki, to usłyszenie kabla sieciowego jest dla kablosceptyków ewidentnym przejawem herezji. Spotkałem się też z dość autorytatywnym stwierdzeniem, że „jeśli słychać wpływ kabla sieciowego na brzmienie jakiegoś urządzenia, oznacza to, że jest ono zepsute”. W związku z powyższym oświadczam, że będąc zdrowym na ciele (umysł zostawmy na razie w spokoju) przedmiot niniejszego testu, jakim jest kabel sieciowy Harmonix X-DC2 wpłynął na brzmienie mojego systemu.
Czytaj całość…
 
Test Harmonix Studio Master 350 - HiFi i Muzyka 03/2011
Czytaj całość…Z oficjalnej witryny Harmoniksa nie dowiemy się wiele na temat budowy kabla zasilającego X-DC Studio Master 350. Dopiero zagadnięty bezpośrednio Kazuo Kiuchi – właściciel marek Reimyo, Bravo! i Harmonix – uchyla rąbka tajemnicy.
Czytaj całość…
 
Harmonix HS 101 Improvid Version test - HiFi Choice 2011
Czytaj całość…Muzyką płynący

Niezwykle detaliczny i bez cienia ostrości

Harmonix należy do ścisłej czołówki wiodących na rynku producentów specjalizujących się w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej klasy kabli audio. Japończycy posiadają w swoim katalogu zarówno droższe, jak i tańsze produkty - chociażby testowany już przez nas model CI-230 Mark-II (zob. nr 9/2010), oferowany w wyjątkowo korzystnej cenie, aczkolwiek posiadający pewne charakterystyczne elementy brzmienia typowe dla bardziej zaawansowanych modeli.
Czytaj całość…
 
Harmonix RS15-ANV - platforma antywibracyjna - test HighFidelity.pl
Czytaj całość…We wrześniowym numerze „Audio” (9/2010) ukazał się test kilku półek antywibracyjnych i stosownych stopek pod sprzęt, test mojego autorstwa. Tak się złożyło, że na okładce zapowiadało go zdjęcie fragmentu półki, która w teście się nie znalazła (była z zupełnie innego przedziału cenowego niż pozostała grupa) – półki Harmonix RS15-ANV, a właściwie pojedynczego blatu.
Czytaj całość…
 
Harmonix - Test Hi-Fi i Muzyka HS-101 GP EXQ Exquisite

Czytaj całość…Opowieści firm high-endowych czasami wprawiają mnie w konsternację albo skłaniają do niezbyt mądrego uśmiechu. Przodują w nich „kablarze”. Nie, żebym w działanie dobrych drutów nie wierzył. Słyszałem je zbyt wiele razy, aby się wdawać w dyskusje z „racjonalistami”. Jednak czasem zaczynam rozumieć irytację, którą wywołują cytaty z katalogów. Znajdziecie w nich bowiem bajania, których nie powstydziliby się bracia Grimm.

Maciej Stryjecki


Czytaj całość…
 
Test HIGHFidelity - HARMONIX HS-101-GP + HS-101-SLC

Czytaj całość…INTERKONEKT RCA + PRZEWÓD GŁOŚNIKOWY

WOJCIECH PACUŁA

Czytaj całość…
 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław