Start arrow Enacom
Enacom

Sekret słodszego dźwięku.

 

 

 

 

 

Bez ENACOM

Z ENACOM

 


Eliminatory szumu ENACOM firmy Harmonix są najłatwiejszą - i  najtańszą - drogą do odfiltrowania szumu i zakłóceń radiowych (RF) jak też dzwonienia na wysokich częstotliwościach  spowodowanego wewnętrzną rezystancją interkonektów i kabli głośnikowych.
 
Podłącz kabel - interkonekt Enacom pomiędzy wzmacniaczem i każdym  komponentem audio i uporządkuj kable.  

Podłącz głośnikowy Enacom do swoich kabli głośnikowych i słuchaj lepszego  dźwięku z kolumn.
 
Podłącz sieciowy Enacom do pustego gniazda sieciowego tuż obok  podłączenia sprzętu i powiedz dowidzenia chropowatemu dźwiękowi.  

Sekret się wydał: Twój system po prostu nie potrafi grać słodziej.

 

 

Enacom sieciowy
 
   

 

Enacom sygnałowy
 
   

 

Enacom głośnikowy
 
   

  

 


Enacom mikrofonowy

 

Po sukcesie całej linii produktów Enacom od wejścia na rynek w 1999 roku, wprowadzamy teraz kolejny nowy produkt. To Enacom mikrofonowy.

Enacom mikrofonowy może być użyty jako eliminator szumu z linii mikrofonowej lub zbalansowanej, usuwając zakłócenia RF z całego pasma przenoszenia. Dzięki temu sygnał jest przenoszony gładko, bez zniekształceń, brzmienie głosu staje się naturalne, bez metalicznego nalotu. Enacomy mikrofonowe wygładzą tez sygnał w zbalansowanych połączeniach audio, wasze systemy będą brzmiały niesamowicie czysto i dynamicznie, przekazując całe pasmo dźwiękowe. Instrumenty smyczkowe nigdy nie brzmiały lepiej. Efektem zastosowania Enacomów jest naturalny dźwięk, jaki wydawał się niemożliwy do osiągnięcia. W linii produktów Enacom są Enacomy RCA, głośnikowe i sieciowe, każde z nich poprawiają dźwięk systemu audio. Używajcie ich razem, a dźwięk systemu będzie niezrównany. Wypróbujcie je sami, nie marzyliście nawet, jaką jakość dźwięku osiągnie wasz system.

* Sposób użycia: Enacom mikrofonowy jest przejściówką, po prostu należy go wpiąć na końcu kabla mikrofonowego lub zbalansowanego XLR. Do użycia z kablami zbalansowanymi potrzebne są dwie sztuki Enacoma mikrofonowego.

 Enacom Tuning CD – Płyta CD do dostrajania zestawu stereo

 

Płyta Enacom Tuning CD jest pierwszą takiego rodzaju płytą na świecie. To niespotykany wcześniej postęp w dźwięku, opracowany do współdziałania z Enacomami głośnikowymi. Wystarczy włożyć tą płytę do odtwarzacza CD, podgłośnić i nacisnąć przycisk ‘play’. Dostrajanie zajmuje 10 minut. Płyta CD Enacom wysyła sygnał, który powoduje automatyczne dostrojenie całego systemu i zwiększa działanie Enacomów głośnikowych. Nie ma znaczenia, jakie są to zestawy głośnikowe czy system audio, płyta CD Enacom wniesie nowy poziom czystości i jakości dźwięku.

 

Do prawidłowej pracy płyta CD Enacom wymaga wcześniejszego podłączenia Enacomów głośnikowych
Uwaga: CSS-1 nie może być stosowany w systemach z aktywnymi głośnikami, gdzie wzmacniacz jest wbudowany do wnętrza kolumny.


 

 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław