Start
Enacom

Sekret słodszego dźwięku.

 

 

 

 

 

Bez ENACOM

Z ENACOM

 


Eliminatory szumu ENACOM firmy Harmonix są najłatwiejszą - i  najtańszą - drogą do odfiltrowania szumu i zakłóceń radiowych (RF) jak też dzwonienia na wysokich częstotliwościach  spowodowanego wewnętrzną rezystancją interkonektów i kabli głośnikowych.
 
Podłącz kabel - interkonekt Enacom pomiędzy wzmacniaczem i każdym  komponentem audio i uporządkuj kable.  

Podłącz głośnikowy Enacom do swoich kabli głośnikowych i słuchaj lepszego  dźwięku z kolumn.
 
Podłącz sieciowy Enacom do pustego gniazda sieciowego tuż obok  podłączenia sprzętu i powiedz dowidzenia chropowatemu dźwiękowi.  

Sekret się wydał: Twój system po prostu nie potrafi grać słodziej.

 

 

Enacom sieciowy
 
   

 

Enacom sygnałowy
 
   

 

Enacom głośnikowy
 
   

  

 


Enacom mikrofonowy

 

Po sukcesie całej linii produktów Enacom od wejścia na rynek w 1999 roku, wprowadzamy teraz kolejny nowy produkt. To Enacom mikrofonowy.

Enacom mikrofonowy może być użyty jako eliminator szumu z linii mikrofonowej lub zbalansowanej, usuwając zakłócenia RF z całego pasma przenoszenia. Dzięki temu sygnał jest przenoszony gładko, bez zniekształceń, brzmienie głosu staje się naturalne, bez metalicznego nalotu. Enacomy mikrofonowe wygładzą tez sygnał w zbalansowanych połączeniach audio, wasze systemy będą brzmiały niesamowicie czysto i dynamicznie, przekazując całe pasmo dźwiękowe. Instrumenty smyczkowe nigdy nie brzmiały lepiej. Efektem zastosowania Enacomów jest naturalny dźwięk, jaki wydawał się niemożliwy do osiągnięcia. W linii produktów Enacom są Enacomy RCA, głośnikowe i sieciowe, każde z nich poprawiają dźwięk systemu audio. Używajcie ich razem, a dźwięk systemu będzie niezrównany. Wypróbujcie je sami, nie marzyliście nawet, jaką jakość dźwięku osiągnie wasz system.

* Sposób użycia: Enacom mikrofonowy jest przejściówką, po prostu należy go wpiąć na końcu kabla mikrofonowego lub zbalansowanego XLR. Do użycia z kablami zbalansowanymi potrzebne są dwie sztuki Enacoma mikrofonowego.

 Enacom Tuning CD – Płyta CD do dostrajania zestawu stereo

 

Płyta Enacom Tuning CD jest pierwszą takiego rodzaju płytą na świecie. To niespotykany wcześniej postęp w dźwięku, opracowany do współdziałania z Enacomami głośnikowymi. Wystarczy włożyć tą płytę do odtwarzacza CD, podgłośnić i nacisnąć przycisk ‘play’. Dostrajanie zajmuje 10 minut. Płyta CD Enacom wysyła sygnał, który powoduje automatyczne dostrojenie całego systemu i zwiększa działanie Enacomów głośnikowych. Nie ma znaczenia, jakie są to zestawy głośnikowe czy system audio, płyta CD Enacom wniesie nowy poziom czystości i jakości dźwięku.

 

Do prawidłowej pracy płyta CD Enacom wymaga wcześniejszego podłączenia Enacomów głośnikowych
Uwaga: CSS-1 nie może być stosowany w systemach z aktywnymi głośnikami, gdzie wzmacniacz jest wbudowany do wnętrza kolumny.


 

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław