Start arrow Harmonix arrow Kable głośnikowe
Harmonix - Kable głośnikowe
Ile z potencjału waszego systemu dociera tak naprawdę do waszych głośników?

Z kablami Harmonixa odpowiedź jest jasna: wszystko. Te kable są wierne oryginalnym nagraniom, dodając nigdy wcześniej nieobecne zaokrąglenie barwom dźwięku, zapierającą dech w piersiach głębię i skupienie. Różnica jest naprawdę niesamowita. Większa przestrzeń jest słyszalna od chwili włączenia muzyki. Będziecie się dziwić, skąd wzięły się te wszystkie dodatkowe dźwięki. One były od zawsze w waszym systemie; kable głośnikowe Harmonixa tylko pomogły je wydobyć. Po latach badań nad materiałami przewodzącymi, Harmonix odkrył, że każdy rodzaj przewodnika ma specyficzną sygnaturę rezonansu i rezonuje według określonych wzorów. Nasi inżynierowie znaleźli metodę kompensacji tych rezonansów tak, że wspomagają one jakość sygnału zamiast ją degradować. Ta technologia została wbudowana w kable głośnikowe HS-101. Teraz więcej i więcej audiofilów słyszy, jak doskonale brzmią na prawdę ich systemy.

 

 

 


Kable głośnikowe HS-101
・ Podwójne, robione ręcznie na zamówienie widły z PCOCC
・ Pokrycie złotem i rodem ・ Konstrukcja absolutnie kierunkowa
(Dostępne długości 1.5m, 2m, 2.5m, 3m, 4m, 5m z konfekcją) Zestaw dwóch kabli

 

 

Wybór Wymagającego Słuchacza
Kabel głośnikowy HS-101 SLC

・ Nowo opracowany OFC
・ Podwójne widełki z miedzi/złota/stanaloidu*
・ Wielo-ekranowa konstrukcja (specjaly potrójny ekran)
・ Konstrukcja absolutnie kierunkowa
(Dostępna w długościach 1.5m, 2m, 2.5m+) Zestaw dwóch kabli

*Wtyki typu D, szpilki i banany (WBT) dostępne na zamówienie.
+inne, większe długości, dostępne na zamówienie

Perfekcyjne odtwarzanie wysokich częstotliwości:
SUPER-MAX

Kable Harmonix SUPER-MAX do super-wysokotonowców osiągają nieprawdopodobnie niską impedancję 0.00W. Nie posiadając praktycznie rezystancji umożliwiają odtwarzanie ultra-wysokich częstotliwości przez głośniki wysokotonowe i super-wysokotonowe. Inne kable nie są w stanie przenieść tak wysokich częstotliwości. Kable SUPER-MAX uwolnią potencjał każdego głośnika wysoko i super-wysokotonowego. W wyniku tego uzyskuje się gładkość, słodycz i rozmach, które przekładają się na przestrzeń dźwięku, jakiej Państwo jeszcze nigdy wcześniej nie doświadczyli.

 

 

Kabel do głośników wysokotonowych HS-101 Super Max
HS-101GP

・ Kierunkowy PCOCC
・ Oryginalne, potrójnie pokrywane widełki*
・ Potrójnie ekranowana, absolutnie kierunkowa konstrukcja
(Dostępne długości 0.75m, 1m, 1.25m, 1.5m+) Zestaw dwóch kabli

*Wtyki typu D, szpilki i wtyki bananowe (WBT) dostępne na zamówienie (mogą być związane z tym dodatkowe koszty)
+Większe długości dostępne na zamówienie

 

 

 

Podstawki do kabli α-1
Ochrania kable i sygnał audio od wpływu wibracji podłogi, elektryczności statycznej z dywanu, itp. Dźwięk staje się czystszy, niesie więcej informacji i jest bardziej dystynktywny niż mogli się Państwo kiedykolwiek spodziewać.


Kolor olcha, czarny lub brązowy
(75mm(W) x 80mm(H) x 110mm(D)) Zestaw dwóch sztuk  

 

Harmonix HS-EXQ "Exquisite"

Poprzez krytyczne badania i testy, prowadzone w okresie 3 lat, nowy kabel głośnikowy Harmonixa HS-EXQ "Exquisite" potwierdził swoją jakość, jako jeden z najlepszych na światowych rynkach audio. Skuteczna eliminacja zakłóceń spowodowanych falami elektromagnetycznymi o 99% spowodowała rozciągnięcie pasma przenoszenia i poprawę stosunku sygnał szum (S/N) o 7,8dB w stosunku do większości popularny kabli sprzedawanych na rynku.

HS-EXQ ma niesamowicie czysty przekaz, bogaty w detale, z szeroką sceną i niezrównaną separację dźwięków.Rezultatem jest całkowicie nowy świat w zasięgu wzroku, tak jakby założyć idealnie dopasowane okulary.

 

HS-EXQ "Exquisite" jest nowym kablem, nie jest następcą żadnego z istniejących kabli głośnikowych. HS-EXQ doskonale sprawdza się we wszystkich zakresach częstotliwości. Jego jakość przewyższa większość innych kabli na rynku, pochodzących od innych producentów dzięki niezrównanej rozdzielczości, czystości dźwięku i jego naturalności. W porównaniu do wszelkich kabli, z którymi HS-EXQ był zestawiany brzmienie kwartetu smyczkowego, czy orkiestry symfonicznej było najbardziej rozdzielcze. Jest też organicznie bogaty i dotyka słuchaczy bogactwem harmonicznych. Pomimo długiego okresu badań i porównań, żaden kabel nie zbliżył się do HS-EXQ w zakresie rozdzielczości przekazywanych emocji. Z powodu wyżej wymienionych cech HS-EXQ nadaje się wspaniale do wysoko skutecznych głośników, powyżej 95dB takich jak Living Voice, Audio Note, Lowther, Avantarge, Tannoy serii Prestige i innych.   

*  Przewód wysokiej czystości PCOCC w konstrukcji całkowicie kierunkowej   

*  Wtyki podwójnie złocone/rodowane, opracowane specjalnie dla tego przewodu   

*  Wielokrotne ekranowanie   

*  Dostępny w długościach 1,5m, 2,0m, 2,5m, 3,0m. Inne długości na zamówienie   

*  Dostępne zakończenia: banany, widełki, pin

 

 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław