Start
Moje Audio na Audio Show 2011
Tegoroczna wystawa Audio Show jest dla naszej firmy momentem naprawdę wyjątkowym.
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu system, który dla wielu ludzi kochających muzykę  będzie systemem marzeń.
Na wystawie będzie można zobaczyć i oczywiście usłyszeć kompletny system Reimyo, składający się z transportu CDT-777, przetwornika cyfrowo-analogowego DAP-999EX, przedwzmacniacza CAT-777 MK2 oraz najnowszej,  pierwszej w historii firmy tranzystorowej końcówki mocy KAP-777,  która została już entuzjastycznie doceniona przez wielu melomanów na całym świecie. Kolumny będą równie niezwykłe jak elektronika to Bravo! Consequence +  opracowane przez właściciela marki Reimyo.

Całość będzie okablowana przewodami firmy Harmonix, będących owocem długotrwałych badań i pracy człowieka, który poświęcił większość swojego życia by stworzyć najlepszy dźwięk, jaki można uzyskać za pomocą urządzeń audio.
Dzięki naszym staraniom udało go zaprosić na tegoroczną wystawę Audio Show.
To dla nas wielkie wyróżnienie, że Pan Kazuo Kiuchi będzie osobiście z nami czasie tej prezentacji.Całość elektroniki Reimyo zostanie zaprezentowana na wyśmienitych stolikachRoyal Stage RS-15ANV firmy Harmonix.
To absolutny szczyt inżynierskiej precyzji w dziedzinie eliminacji niepożądanych drgań w naszym systemie ( sala 216 ).


To jednak nie jedyna niespodzianka, którą przygotowaliśmy na tegoroczne Audio Show.
Można będzie także posłuchać wielu konstrukcji włosko-czeskiego Xaviana, znanego i cenionego producenta wyjątkowych i pięknych kolumn ( sala 215 )W tym kilku nowości, kolumn XN Junior oraz XN Piccola.
Zdecydowaliśmy się na połączenie tych niezwykle muzycznych kolumn z wybitną , naszym zdaniem elektroniką norweskiego Hegla, który właśnie debiutuje na polskim rynku  (dystrybucja Hegel Polska ). Gorąco polecamy posłuchać to połączenie wszystkim fanom Xaviana w Polsce i nie tylko.Wyjątkowo ciekawa elektronika!!! Wzmacniacze zintegrowane, dzielone konstrukcje, odtwarzacze cd oraz kapitalne przetworniki USB DAC.Hegel to firma która szybko znajdzie swoich fanów w naszym kraju.W pomieszczeniu naszych przyjaciół z Salonu Q21 ( sala 201 ) można będzie posłuchać elektroniki włoskiego Goldenote, w tym ultra ciekawych, najnowszych kolumn XS-96.Ta konstrukcja monitora w obudowie zamkniętej o skuteczności 96 dB znajdzie z pewnościąwielu fanów wśród miłośników lampy.
Do jej wysterowania wykorzystamy jednak najnowszy wzmacniacz Goldenote model Demidoff  Silver Plus II. Jako źródło sygnału pracować będzie odtwarzacz cd
Stibbert Black Pearl III.
W sali tej  znajdziemy także chwilę by zaprezentować Państwu inne wyjątkowe kolumny pochodzące tym razem od fińskiego producenta. Niech ich nazwa pozostanie jednak
do momentu wystawy po prostu niespodzianką…


W Sali 202 w pomieszczeniu którego gospodarzem będzie HOTEL & SOUND bossa nova można zaś będzie posłuchać najnowszego wzmacniacza firmy Lavardin modelu IT-15.To wzmacniacz, który stał się żywą legendą w momencie jego powstania…
Wyjątkowo podoba nam się jego dźwięk. Posłuchajcie go Państwo koniecznie.
W towarzystwie kolumn Lecontoure Stabile 160,  firmowego okablowania Lavardin oraz jednego z najbardziej analogowo grających odtwarzaczy  cdAMR CD-777 powinien on uwieść Państwa swoim dźwiękiem.


Zapraszamy także do rozmowy z zaproszonymi przez naszą firmę gośćmi:
Z Panem Kazuo Kiuchi z Reimyo , Roberto Barletta z Xaviana oraz Andersem Ertzeid
z firmy Hegel będą Państwo mogli się spotkać osobiście.
Zapraszamy, życząc wyjątkowych chwil w obcowaniu z piękną muzyką i ciekawymi ludźmi.

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław