Start
Hegel H200 test Highfidelity.pl
Znam i bardzo lubię urządzenia Hegla. Od lat monitowałem o to, żeby jej produkty wreszcie trafiły do Polski. Okazało się, że nie było jej u nas wcześniej z prostego powodu – firma nie ma dużych możliwości produkcyjnych i nie chciała wchodzić na nowy rynek, którego nie potrafiłaby „zaopatrzyć”. A w jakiś szczególny sposób swojej fabryczki rozbudowywać nie chciała, ani tym bardziej nie chciała zlecać produkcji na zewnątrz. Po pewnych przesunięciach, przemyśleniu dotychczasowej sieci dystrybucji okazało się jednak, że uda się zapewnić zaopatrzenie także dla Polski. Ostatecznie to nie jest przecież Coca Cola, żeby sprzedawać jakieś zawrotne ilości...

Testowany tym razem wzmacniacz zintegrowany H200 wypełnienia przerwę między wzmacniaczem zintegrowanym H100 i kombinacją przedwzmacniacza P4A mk2 i końcówki mocy H20. Cechą szczególną H200 jest wejście kina domowego, umożliwiające na podłączenie go do zestawu kina domowego.
Testowany wzmacniacz jest wyposażony w przełącznik źródeł na przekaźnikach i może być podłączony do wielu różnych źródeł muzyki. Na wyświetlaczu pokazywane jest aktualnie wybrane źródło dźwięku oraz ustawienie głośności. Wzmacniacz ma nowy, cyfrowo sterowany aktywny stopień przedwzmacniacza oraz nowe, poprawione moduły wzmacniające Sound Engine. Urządzenie wyposażone jest w wejścia zbalansowane i niezbalansowane.
Jak czytamy w materiałach firmowych, dzięki zastosowaniu technologii SoundEngine, nie ma konieczności używania wysokich prądów spoczynkowych w stopniu wyjściowym wzmacniacza.

czytaj cały TEST
źródło: "HighFidelity.pl "

 

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław