Start
iFi Audio iCAN nano test hifiphilosophy.com
Pewne sprawy toczą się szybko i niektórzy nie zasypiają gruszek w popiele. Na przykład  Thorsten Loesch i Pat Wayne, główni inżynierowie AMR. Całkiem niedawno pisałem recenzję małego wzmacniacza słuchawkowego ifi iCAN, która okazała się być pozytywną, i to nawet w wysokim stopniu. Nie ma sensu powtarzać raz kolejny mantry o wielkim wzroście znaczenia słuchawek i sprzętu mobilnego dla dzisiejszego audio, bo wszyscy doskonale to wiedzą.
Trzeba natomiast powtórzyć pewne rzeczy o ifi iCAN, bo ifi nano jest pewną na jego temat wariacją. Przypomnę tedy, że oba małe wzmacniacze słuchawkowe od ifi stanowią odpowiedź firmy zwącej się tak naprawdę Abbingdon Music Research, czyli w skrócie AMR właśnie, na całe to słuchawkowe i przenośne szaleństwo, a firma jest angielska, wielgachna i mimo że powstała niezbyt dawno, bo w 2000 roku, szeroko już znana. Znana wcześniej z dużego, salonowego audio nafaszerowanego nowinkami technicznymi, a od już całkiem niedawna z wyrobów stanowiących odpowiedź na słuchawkową modę i komputerowe odtwarzanie muzyki, które zaoferowała pod osobną, specjalnie w tym celu wymyśloną i  powołaną marką, czyli naszym tytułowym ifi. Wygląda na to, że wymyśloną bardzo dobrze i świetnie pasującą do sytuacji, bo nawet sama ta nazwa wymawiana z angielska jest już nieźle zakręcona, a przy tym króciutka, akurat pasująca do rzeczy niewielkich.

Napoleon Bonaparte zwykł mawiać, że nie jest mały tylko niski. Faktycznie, mały nie był. To raczej inni stawali się przy nim malutcy. W tym sensie urządzonka od ifi też nie są małe tylko chytrze wymyślone i modnie poręczne, bo tak naprawdę dużo oferują i dużo potrafią. A i wyglądem, chociaż jak przystało na ich przeznaczenie mikre, potrafią cieszyć oko i sprawiać satysfakcję. W dodatku grają tak, że inni w ich towarzystwie maleją. Może nie aż tak jak przy Napoleonie, ale jednak.

czytaj cały: TEST
źródło: hifiphilosophy.com
 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław