Start
Przedwzmacniacz gramofonowy Trilogy 907
W chaosie cyfrowej rewolucji łatwo jest przeoczyć, co nadal mogą zaoferować dojrzałe technologie. Winyl nadal utrzymuje pozycję medium najwyższej jakości, pomimo dzisiejszego rynku muzycznego, rządzonego przez wygodę. Przedzmacniacz gramofonowy Trilogy 907 został opracowany jako doskonały interfejs pomiędzy Państwa gramofonem a wysokiej rozdzielczości wzmacniaczem.


Kompaktowa obudowa zamykająca aktywne układy została wyfrezowana ze sztabki aluminium. Jej 1,5 kg masy doskonale izoluje fizycznie i elektrycznie każdy z elementów układu. Nawet zasilanie z zewnętrznego zasilacza, biegnie wewnątrz obudowy we własnym kanale, następnie przechodzi przez filtry L-C zanim dostaje się do głównego stabilizatora.
Zazwyczaj korzysta się ze stabilizatorów liniowych, które mają małe straty mocy i są łatwe w aplikacji, my zdecydowaliśmy się na stabilizatory typu „shunt”, wykonane na elementach dyskretnych. Pracują one w głębokiej klasie A, mając mnóstwo rezerwy prądowej dla aktywnych układów wzmacniających.

Podstawową zaletą stabilizatorów „shunt” jest ich umiejętność pozbywania się, jak i produkowania prądu. To daje istotną przewagę jakości pracy w wymagających warunkach dynamicznych zmian, generowanych przez muzykę.
Zasilanie prądem stałym pochodzi z zewnętrznego zasilacza, umieszczonego w obudowie z drapanej stali nierdzewnej. Urządzenie może zostać postawione daleko od jednostki głównej, pozwalając zminimalizować wpływ pól magnetycznych na czułą elektronikę. Robiony na zamówienie transformator toroidalny został opracowany z myślą o niskiej gęstości prądowej i jest zamknięty w miedzianym ekranie Faradaya. Zasila baterię kondensatorów Mundorf poprzez wykonane na zamówienie cewki, tworząc prawdziwy zasilacz dławikowy, z minimalnym szumem elektrycznym.Każdy kanał ma umieszczony w niezależnej komorze i izolowany stopień wzmacniający. Całkowicie dyskretna elektronika wykonana jest w układzie „open ended”; osiągając szerokie pasmo przenoszenia i niskie zniekształcenia poprzez zastosowanie aktywnych źródeł prądowych i kaskodowych bloków wzmacniających. Precyzyjnie dobierane tranzystory wejściowe zapewniają niskie szumy.
Układ nie wymaga globalnej pętli zwrotnej. Korekta krzywej RIAA jest pasywna, optymalizowana precyzyjnymi elementami układu. Ustawienia wzmocnienia dla MM i MC oraz obciążenia wkładki są łatwo ustawialne przełącznikami na podstawie urządzenia.
Wszystkie element razem: innowacyjna topologia układu, zoptymalizowane ekranowanie elektryczne, wyjątkowa jakość elementów oraz eliminacja mikrofonowania przez odpowiednie prowadzenie masy powodują, że Trilogy 907 jest liderem w swojej klasie. Olbrzymia przestrzeń, niski poziom szumów i niskie zniekształcenia dynamiczne to tylko niektóre z cech, które osiągnęliśmy na drodze do ostatecznego celu: wyjątkowej muzykalności.

Doskonale wykonany i przeznaczony do odtwarzania muzyki na najwyższym poziomie, Trilogy 907 wyczarowuje muzykę, która żyje i oddycha, która przekazuje w pełni magiczną esencję winylu.Dane techniczne:
 •  Wymiary (907 przedwzmacniacz)      150*220*38 (W*D*H)
 •  Wymiary z gniazdami (907 przedwzmacniacz)      150*235*38 (W*D*H)
 •  Waga (907 przedwzmacniacz)      2.0 Kg
 •  Wymiary (zasilacz)      132*225*57 (W*D*H)
 •  Waga (zasilacz)      2.85 Kg
 •  Wymiary (w opakowaniu)      330*290*195
 •  Waga (w opakowaniu)      5.9 Kg
 •  Pobór mocy:      10 Watts
 •  Wejścia:      2 RCA
 •  Impedancja wejściowa:      47 kΩ (ustawiana przez użytkownika)
 • Pojemność wejściowa:      100pF (ustawiana przez użytkownika)
 •  Wzmocnienie:      50dB, 64dB lub 70dB (ustawiana przez użytkownika)
 •  Pasmo przenoszenia (krzywa RIAA)      20-20KHz +/- 0.25dB
 • Impedancja wyjściowa:      150 Ω
 • Faza:      Właściwa (bez odwrócenia)
       
Dane techniczne mogą ulec zmianie.

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław