Start
Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio iCAN Nano. Aplikacja do kieszeni. Test w Audio Video.
iCAN Nano to zmniejszona, zasilana bateryjnie wersja wzmacniacza słuchawkowego iCAN. Po co właściwie powstała? By zaspokoić potrzeby tych, którzy chcą słuchać
muzyki z wysoką jakością nie tylko w domu, ale i poza nim. A używają do tego smartfonów, tabletów, notebooków lub niedrogich odtwarzaczy muzycznych.polimerowych nitkach.

Jedną z metod uzyskania dobrego dźwięku z urządzeń mobilnych są przenośne przetworniki USB, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu. Rozwiązanie to teoretycznie wydaje się optymalne, jednak niesie ze sobą pewne ograniczenie: nie każdy smartfon będzie chciał współpracować z przetwornikiem USB (te na Androidzie w większości przypadków odpadają, dużo lepiej to wygląda w przypadku systemu iOS). Ponadto przenośne „mikrodaki” są dość prądożerne i nie wytrzymują na baterii zbyt długo (jeśli w ogóle ją mają). Z kolei w przypadku jej braku szybko rozładowują smartfona. W tej sytuacji analogowy łącznik pomiędzy smartfonem a słuchawkami wydaje się rozwiązaniem dużo praktyczniejszym. Sprawdźmy, czy to działa. iFi Audio to marka należąca do firmy Abbingdon Music Research z siedzibą z Southport w północnej Anglii, nastawiona na klienta myślącego o niewielkim, kilkuczęściowym systemie, który ma pracować przede wszystkim na biurku, w towarzystwie laptopa. W przypadku iFi Audio można zaobserwować zjawisko podążania w kierunku zmniejszania gabarytów produkowanych urządzeń. iCan Nano jest jednym z nowszych dodatków do rosnącego portfolio.

BUDOWA

iCAN Nano to pracujący w domenie analogowej, a więc klasyczny, wzmacniacz słuchawkowy. Na pierwszy rzut oka nie różni się od większego modelu – iCAN-a Micro. Widać od razu, że może należeć tylko do jednej firmy. Wzornictwo stosowane przez iFi Audio jest rozpoznawalne, firma konsekwentnie się go trzyma niezależnie od produktu. Należący do serii Nano wzmacniacz ma dokładnie taką samą wysokość i szerokość co jego większa odmiana. Jest jednak prawie o połowę krótszy, wielkością przypomina paczkę papierosów. Obudowa jest trzyczęściowa, wykonana z satynowego aluminium.

cały test: pdf Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio iCAN Nano. Aplikacja do kieszeni. Test w Audio Video. 0,4 Mb

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław