Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie na AUDIO SHOW
Zaproszenie na AUDIO SHOW
Cieszy nas ogromnie, że będziemy mogli spotkać się z miłośnikami audio po raz kolejny.

W tym roku chcieliśmy pokazać kilka nowych marek, które oczarowały nas niezwykłym dźwiękiem. Musica to kolejna z tych firm japońskich, które zostały ukryte daleko na zewnątrz. Aż do dnia dzisiejszego. Moje Audio zawsze szukało czegoś, co jest trochę nadzwyczajne. Być może premiera tej firmy na polskim rynku będzie czymś wyjątkowym dla polskich audiofilów. Produkty Musica są wykonywane w 100% w Japonii w audiofilskiej prowincji Gifu.

W otoczonej lasami siedzibie firmy powstają naprawdę niezwykłe urządzenia, które na japońskim rynku audio zrobiły prawdziwą furorę.


Kolejną niezwykle ciekawą marką, którą będziecie mogli Państwo zobaczyć jest Davone Audio. Ten duński producent ma w ofercie tylko jeden, ale za to nadzwyczaj oryginalny produkt. Jest to podłogowy zestaw głośnikowy Rithm.

Najbardziej niezwykłą cechą zestawów Rithm jest obudowa w kształcie łuku. Kształt ten ma za zadanie minimalizację rezonansów trudnych do uniknięcia w prostopadłościennych obudowach. Ukształtowanie obudowy w formę łuku podnosi też sztywność konstrukcji. Oprócz tego także sam sposób wykonania ścianek ma służyć rozpraszaniu energii. Ścianki o zakrzywionych profilach są bowiem klejone z 16 warstw drewna. Obudowy są produkowane w Danii. Wykorzystywana jest technologia formowania drewna poddanego wysokiej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu. Przyznamy szczerze. Zakochaliśmy się w tych kolumnach ! Są nie tylko niezwykle piękne i designerskie ale też ich dźwięk zapiera dech w piersi.

Pokażemy także wzmacniacze Manley Labs w towarzystwie najnowszych kolumn Harpia Acoustics z serii Golden Age o nazwie "300B Grande". Źródłem dźwięku tego systemu będzie niezwykły odtwarzacz, serwer firmy Blacknote DSS30Tube.

Z pewnością jedną z największych atrakcji wystawy będzie możliwość posłuchania być może najlepszego żródła cyfrowego na świecie odtwarzacza Reimyo CDT777 i DAC999EX.

W pomieszczeniach naszych przyjaciół z Chillout Studio pokażemy także system firmy Blacknote odtwarzacz CDP300 i wzmacniacz DSA150 ze wspaniałymi kolumnami Xavian Mediterranea w towarzystwie gramofonu Goldenote Bellavista Signature.
Można będzie też zobaczyć genialne urządzenia Abbingdon Music Research między innymi fantastyczny odtwarzacz AMR CD77 w najnowszej wersji.

Wszystkie systemy będą okablowane przewodami firmy Harmonix i będą ustawione na rewelacyjnych stolikach projektu inż. Andrzeja Sroki. Zapraszamy serdecznie.

Lokalizacja: Hotel Jan III Sobieski

Sala: 216 / II piętro; 315 / III piętro; 410 / IV piętro

 

 

 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław