Start arrow Aktualności arrow HiFi Choice na Audio Show 2009
HiFi Choice na Audio Show 2009

W jednym z trzech pokoi firma Moje Audio pokazała produkt, który zrobił ostatnio furorę w Europie – kolumny o nazwie Davone zachwycają zarówno dźwiękiem, jak i swoim wyglądem.

 

 

 


To stosunkowo niewielkie, dwudrożne podłogówki o bardzo oryginalnym kształcie zbliżonym do Łuku Triumfalnego. Napędzane były przez topowe źródło firmy Reimyo, transport CDT777 i przetwornik C/A DAP999EX. Towarzyszyła im elektronika firmy Manley Labs. System ten oprócz kolumn Davone Rithm napędzał zamiennie kolumny Bravo. Całość zarówno od strony wizualnej, jak i dźwiękowej prezentowala się wyśmienicie.


W pozostałych pokojach firmy Moje Audio mogliśmy zobaczyć i posłuchać urządzeń włoskiego Blacknote – nowych wzmacniaczy DSA150 i fantastycznych gramofonów Goldenote Bellavista Signature w towarzystwie tak bardzo chwalonych przez naszą redakcję kolumn Xaviana. Wszystkie systemy okablowano przewodami japońskiej firmy Harmonix. Prezentacje zostały bardzo dobrze przygotowane, można więc było spędzić tam kilka miłych chwil w przerwie między bieganiem po wszystkich piętrach hotelu Sobieski i trochę się zasłuchać...


 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław