Start arrow Aktualności arrow Nagrody i wyroznienia Magazyn HiFi i Muzyka 2010
Nagrody i wyroznienia Magazyn HiFi i Muzyka 2010

Zgodnie z naszą tradycją nadszedł czas, by podsumować dorobek minionych dwunastu miesięcy.Wybieramy urządzenia, które wywarły na nas największe wrażenie. Takie, które  wyróżniają się na tle konkurencji,oferują najkorzystniejszą relację jakości do ceny albo po prostunajwyższą jakość dźwięku w ujęciu obiektywnym.


Przez ubiegły rok przetestowaliśmy wiele sprzętu grającego z różnych segmentów cenowych – przystępne miniwieżei high-endowe precjoza, godne prezydenckich salonów.
Każdy przypadek rozpatrywaliśmy oddzielnie, starając się chwycić, w czym dany kandydat jest lepszy od konkurencji.Jaką wnosi wartość, w czym znacznie wykracza ponad średnią w swoim segmencie? Niektóre wybory były oczywiste, inne wzbudziły w redakcyjnym gronie ożywioną dyskusję,ale kiedy już utworzyliśmy zestawienie i odłożyliśmy na tydzień o „leżakowania”, zyskaliśmy pewność, że wybraliśmy dobrze.Oczywiście nie jesteśmy w stanie przetestować wszystkiego od razu i zapewne przyszłość przyniesie kolejne miłeniespodzianki, ale to nie obniża wartości dzisiejszych wycięzców. Doświadczenia ubiegłych lat pokazują,że nasi laureaci dobrze wytrzymują próbę czasu. Oczekujemy, że i tym razem będzie podobnie.

A teraz już zapraszamy do lektury uzasadnień i zachęcamy do odsłuchów. Przed Państwem urządzenia, na które wartozwrócić szczególną uwagę.

Nagrody Roku 2010

Lavardin Model IT

 

uzasadnienie

test: LINK

 

Xavian XN250

 

uzasadnienie

test: LINK

 

Wyróżnienia Redakcji 2010

 

Manley Stringray II


Xavian Giulietta

test: LINK

 

Harmonix RCA HS-101 Golden Performance oraz głośnikowe HS-101 EXQ Exquisite

 test: LINK

 

 

 uzasadnienie

 

 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław