Start arrow Aktualności arrow Harmonix mata gramofonowa TU-800M Tribute Million Maestro
Harmonix mata gramofonowa TU-800M Tribute Million Maestro
W bieżącym miesiącu na naszym rynku pojawi się mata gramofonowa Harmonix TU-800M Tribute Million Maestro. Jej cena wynosi 4.999 zł.
Według podanych informacji opracowanie maty trwało dwa lata. Jest ona zaprojektowana zgodnie z firmową filozofią strojenia. Mata ma za zadanie niwelować zniekształcenia wnoszone przez mechanizm gramofonu i wkładkę poruszającą się nad rowkiem.

Mata jest produkowana ręcznie. Składa się ona z warstwy impregnowanego żywicą papieru o grubości 0,5mm oraz zespołu metalowych pasków i dysków o grubości 0,5mm. Elementy metalowe są wykonane z wypolerowanej stali nierdzewnej.Dla optymalizacji jakości odtwarzania zalecane jest użytkowanie maty z dociskiem Harmonix TU-812MX Million Maestro. Natomiast producent odradza użytkowanie innych mat w połączeniu z TU-800M. Mata powinna być zawsze przechowywana i użytkowana na płasko, nie należy jej zaginać czy zwijać.

TU-800M ma średnicę zewnętrzną 298mm, otwór centralny o średnicy 7,5mm. Masa maty wynosi 47g. Mata ma kolor czarny, matowy, ze srebrnymi elementami metalowymi.
 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław