Start arrow Goldenote arrow Odtwarzacze CD/DVD
Odtwarzacze CD/DVD
Odtwarzacz CD Mini Koala
Czytaj całość…MINI KOALA jest początkowym modelem odtwarzaczy CD Bluenote w standardowej obudowie.  
Transport odtwarzacza jest szufladkowy. Został zaprojektowany specjalnie pod kątem stabilności obracanej w nim płyty. MINI KOALA, pomimo bardzo umiarkowanej ceny, jest wysokiej jakości odtwarzaczem CD gdzie zastosowano najlepsze rozwiązania technologiczne Bluenote.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Koala
Czytaj całość…KOALA jest początkowym modelem odtwarzaczy CD Bluenote w standardowej obudowie. KOALA TUBE, pomimo umiarkowanej ceny, jest wysokiej jakości odtwarzaczem CD gdzie zastosowano najlepsze rozwiązania technologiczne Bluenote.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Koala Tube

Czytaj całość…KOALA TUBE jest początkowym modelem lampowych odtwarzaczy CD Bluenote w standardowej obudowie.  Transport odtwarzacza jest szufladkowy. Został zaprojektowany specjalnie pod kątem stabilności obracanej w nim płyty.

Czytaj całość…
 
Odtwarzcz DVD Koala HDMI Tube
Czytaj całość… KOALA HDMI TUBE jest najlepszym odtwarzaczem DVD Bluenote. Odtwarzacz ten wykorzystuje lampowy układ wyjściowy pochodzący z odtwarzacza Stibbert Tube. Tak jak w  Stibbert Tube, jest to prawdziwie symetryczny lampowy układ zbalansowany wykonany na bazie dwóch lamp 6922, zaprojektowany specjalnie w celu osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku, a nie układ zbliżony do układów tranzystorowych lub j-FET.
Czytaj całość…
 
Odtwarzacz CD Stibbert Tube
Czytaj całość… Edycja 2007 odtwarzacza STIBBERT TUBE jest najnowszym wcieleniem najlepszego odtwarzacza CD Bluenote.
Czytaj całość…
 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław