Start arrow Reimyo arrow Testy i recenzje REIMYO
Testy i recenzje REIMYO
Reimyo KAP-777 - Nowy tranzystorowy wzmacniacz mocy
Czytaj całość… Przewodnik po nowych obszarach muzyki.

Reimyo KAP-777 to nowy i pierwszy tranzystorowy wzmacniacz mocy wyprodukowany przez Combak Corporation z Japonii.  Ten wzmacniacz wykorzystuje unikatową i opracowana niedawno koncepcję wzmacniacza opartego na pojedynczym tranzystorze MosFET, stosując program współpracy technologicznej “High Tech Fusion”.
Czytaj całość…
 
Reimyo CDT-777 i DAP-999EX - The most wanted components of the year 2010 by StereoTimes MW2010
Czytaj całość…Reimyo CDT-777 i DAP-999EX dostały nagrodę najbardziej pożądanych urządzeń 2010 przez Stereotimes USA.

To jest wyjątkowo muzykalny i niemęczący duet, jeden z najlepszych jakie zdarzyło mi się słyszeć. Dziecko umysłu Kazuo Kiuchi, który zaprojektował wiele wyjątkowych produktów pod auspicjami Combak, a te są napewno wśród najbardziej naturalnie brzmiących konwencjonalnych odtwarzaczy dzielonych. Brawo.


Czytaj całość…
 
Test Transport CD + Przetwornik D/A Reymio CDT-777 + DAP-999EX

Czytaj całość… Nie jest łatwo czymś zaskoczyć cyfrowy hi-end. Co i rusz firmy proponują nowe rozwiązania, bo i technika cyfrowa w miejscu nie stoi, jednak „szpica", czołówka jest wąska i urządzenia tego typu można policzyć na palcach dwóch rąk. dCS, EMM labs, Audio Research, Zanden, Accuphase, C.E.C., Esoteric Jadis i Ancient Audio to firmy produkujący najlepsze odtwarzacze CD i/lub SACD na świecie. Większość z nich słyszałem u siebie w systemie.

Czytaj całość…
 
Test Przedwzmacniacz Liniowy + Wzmacniacz Mocy Reimyo CAT-777 + PAT-777

Czytaj całość… Wzmacniacz Reimyo to tak naprawdę przedwzmacniacz i końcówka mocy. Wszystko w nich jest takie, jak powinno - wygląd, budowa, typ lamp końcowych itp. Patrząc na „siódemki" wiemy (tak mi się przynajmniej wydaje), że mamy do czynienia z produktem wyrastającym ponad średnią hi-endu. I nawet brak pilota nie zmienia tej oceny. Przynajmniej w moim przypadku - do braku takowego przyzwyczaiłem się biegając miedzy siedzeniem i moim preampem RS-28CX Lebena. I choć i Leben, i Reimyo pochodzą z tego samego kraju - Japonii - i obydwa wyszły spod ręki wyjątkowych ludzi - (odpowiednio) Taku Hyiodo oraz Kazuo Kiuchi - to jednak stawiając je obok siebie, wiemy dlaczego płacimy kilka razy więcej za CAT-a.

Czytaj całość…
 
Test HighFidelity - Reimyo + Harmonix + Bravo! SPECIAL
Czytaj całość…SYSTEM  - SUMA WSZYSTKICH PRAGNIEŃ
*System
1. skoordynowany układ elementów, zbiór tworzący pewną całość uwarunkowaną stałym, logicznym uporządkowaniem jego części składowych; (...).
Słownik wyrazów obcych PWN, Warszawa 1980, s. 723.
Czytaj całość…
 
Test Reimyo CDT 777 Stereo Magazine Germany

Czytaj całość…WSZYSTKO POD KONTROLĄ
Uwe Kirbach

Wszędzie na świecie ludzie związani z hi-endem zastanawiali się, dlaczego Reimyo zaprzestał produkcji ich niesamowitego odtwarzacza CDP-777. Teraz znamy przyczynę: to nowy transport CDT-777

Czytaj całość…
 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław