Start
Prezentacja Gradient i Hegel w Audio Stylu.
Kiedy w ostatnią sobotę marca budzik zadzwonił o 05:30 na usta cisnęły mi się słowa, których nie powstydziłby się sam Adaś Miauczyński podczas pobudki w „Dniu świra”. Podobną „litanię” powtórzyłem w myślach, gdy podszedłem do okna i okazało się, że leje. Co jest, jakieś fatum? Druga audio - wycieczka w tym roku do Katowic i kolejny raz pogoda delikatnie rzecz ujmując nie zachęcała do wyjścia z domu.
Nie było już jednak odwrotu. Bilety na pociąg kupione, więc chcąc nie chcąc w dość podłym nastroju ruszyłem w drogę. Oczywiście przez całą podróż lało a stalowoczarne chmury szczelnie przykrywały nieboskłon. Po prostu masakra, którą dopełniał lurowaty napój kawopodobny serwowany przez krajowego przewoźnika. Oby było po co tłuc się taki kawał. Co prawda dystrybutor zapewniał, że „będzie Pan zadowolony”, ale jak to zwykle bywa nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby przed oficjalną premierą nowej marki ktokolwiek zainteresowany jej promocją dawał do zrozumienia, że nie warto zawracać sobie tego typu imprezą głowy.

A właśnie. Wypadałoby wspomnieć o przyczynie tej zimowo/wiosennej wycieczki. Otóż, przynajmniej teoretycznie, dystrybucja kolumn Gradienta w Polsce była od lat. Piszę teoretycznie, bo jak sięgam pamięcią nie zdarzyło mi się ani przeczytać jakiegoś testu, ani zobaczyć kolumn na żywo w którymkolwiek salonów audio, bądź podczas wystawy. Dociekliwym ustalenie, kto do tej pory zajmował się reprezentowaniem fińskiej marki na terenie naszego kraju nie powinno zająć zbyt dużo czasu, jednak od niedawna sprawę we własne ręce wzięło wrocławskie Moje Audio. Co prawda już na ostatnim Audio Show model Revolution stał skromnie pod ścianą pokoju zajmowanego przez Q21, jednak widocznie nie starczyło czasu na jego wpięcie w grający tamże system. Tym razem miało być inaczej. Zamiast dość skromie wyglądających „Rewolucji” w akcji miałem mieć okazję zobaczyć i usłyszeć w katowickim Audio Stylu niezwykle odważne wzorniczo Helsinki 1.5.

czytaj cały TEKST
źródło: audiostereo.pl
 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław