Start
Moje Audio - Audio Show 2012 - Zapraszamy

Lokalizacja: Hotel Jan III Sobieski
Sala: 207, 215, 216 / IIp

Tegoroczna wystawa Audio Show jest dla naszej firmy momentem naprawdę wyjątkowym.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu system, który dla wielu ludzi kochających muzykę będzie marzeniem ich życia.  Na wystawie będzie można usłyszeć kompletny system Reimyo, składający się z transportu CDT-777,  przetwornika cyfrowo-analogowego DAP-999EX,  przedwzmacniacza CAT-777 MK2 oraz najnowszej,  pierwszej w historii firmy tranzystorowej końcówki mocy KAP-777.

Kolumny będą równie niezwykłe jak elektronika. To Bravo! Consequence+ opracowane przez właściciela marki Reimyo. Całość będzie okablowana przewodami firmy Harmonix, będących efektem ponad 30 letnich badań inżynierów z Japonii.

Elektronika Reimyo zostanie zaprezentowana na wyśmienitych stolikach Royal Stage RS-15ANV firmy Harmonix. To absolutny szczyt inżynierskiej precyzji w dziedzinie eliminacji niepożądanych drgań w naszym systemie.

Prezentacja zostanie przeprowadzona wraz z naszymi przyjaciółmi z Harmony of Sound dealera firmy Reimyo/Harmonix  Zapraszamy do Sali 216 Hotel Sobieski.


To jednak nie jedyna niespodzianka, którą przygotowaliśmy na tegoroczne Audio Show. Można będzie także posłuchać wielu konstrukcji fińskiego Amphiona producenta wyjątkowo ciekawych i pięknych kolumn. W tym kilku nowości, kolumn Argon 7L oraz monitorów bliskiego pola Ion +.
Postaramy się też zaprezentować kolumny Krypton3 - owoc 15 letnich doświadczeń fińskich inżynierów w poszukiwaniu ideału dźwięku

Zdecydowaliśmy się na połączenie tych niezwykle muzycznych kolumn z elektroniką norweskiego Hegla, Zapraszamy także do rozmowy z naszymi gośćmi:
Z Panem Anssi Hyvonen  z Amphiona oraz Andersem Ertzeid z firmy Hegel.
Sala 215 Hotel Jan III Sobieski.

We współpracy z firmą Audiomagic z Warszawy zaprezentujemy Państwu kolumny Amphiona  z elektroniką amerykańskiego NuForca..

Powstała w 2005 r. kalifornijska firma NuForce jest światowym liderem w produkcji wzmacniaczy cyfrowych, przetworników C/A i sprzętu przenośnego.
Według nas urządzenia tej marki tworzą wyjątkowo ciekawe zestawienie z  fińskimi kolumnami. Dowodem na to jest także fakt, że bardzo wielu audiofili i entuzjastów dobrego dźwięku na całym świecie wybiera właśnie takie połączenie.Dzięki swoim miniaturowym wymiarom systemy te mogą stanąć wszędzie tam gdzie nie mam za dużo miejsca.
W naszym biurze, sypialni, kuchni czy przy naszym komputerze.
Wszędzie tam gdzie potrzebujemy by muzyka była z nami.
Sala 207 Hotel Jan III Sobieski.


Zapraszamy serdecznie, życząc wyjątkowych chwil w obcowaniu z piękną muzyką i ciekawymi ludźmi.

  

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław