Start
Harmonix X-DC350M2R Improved Version
Najlepszy kabel sieciowy, jaki kiedykolwiek opracowano! Kable sieciowe Państwa systemów audio są jak tętnice w ciele. Jeśli tętnice mają problemy to całe ciało jest chore. Podobnie w kablach sieciowych, jeśli docierają do nich zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe, to dźwięk całego systemu się pogarsza. Przez lata inżynierowie Harmonixa badali materiały izolacyjne i metody konstrukcji, odkrywając zasady rządzące efektywną konduktancją i płynnym przepływem elektronów w kablach.


Kable sieciowe Harmonix X-DC2 oraz Studio Master są rezultatem tych badań. Nie wywołują żadnych zakłóceń tylko dają Państwu dźwięk zapierający dech w piersiach, czysty i bardziej dynamiczny i żywy niż to jest możliwe z jakimkolwiek innym kablem. Ostrość wysokich tonów się zmniejsza, nuty stają się czystsze i bardziej zdefiniowane, wzrasta jakość dźwięku i nabywa on organicznej elegancji. Nie dziwi więc, że znani na całym świecie inżynierowie dźwięku nazywają X-DC “Studio Master” najlepszym kablem jakiego używali. JVC używa ich w swoim studio XRCD, tam gdzie nagrywa się płyty CD referencyjnej jakości. Po prostu trzeba je wypróbować! Będziecie Państwo zadziwieni.

X-DC350M2R
Minęło już 10 lat, odkąd na rynku pojawił się X-DC Studio Master. Przez 10 lat swojego istnienia wielokrotnie był usprawniany. Zgodnie z potrzebami miłośników muzyki i cyklu życia produktu X-DC Studio Master został poważnie poprawiony. Jednocześnie opracowano go z myślą o jak najlepszej jakości za jak najniższą cenę i nie ma on w tym zakresie żadnej konkurencji.
Nowy X-DC350M2R jest bardzo wierny konduktancji. Przekazuje więcej dynamiki, więcej informacji, ma lepszy balans tonalny, lepszą czystość dźwięku i szersze pasmo przenoszenia. Wspaniały dźwięk, powstający dzięki X-DC350M2R będzie tak przyjemny dla Państwa uszu jak jeszcze nigdy dotąd.
Dodatkowo do naszej opatentowanej technologii kontroli rezonansów Harmonix, kable są wyposażone we wtyki firmy WattGate z rodowanymi kontaktami.
Wiele firm przyciąga klientów pięknymi sformułowaniami w katalogach, ale X-DC350M2R jest naprawdę najlepszym kablem sieciowym jaki możecie Państwo kupić.

  • Przewodnik: Nowo opracowany, z miedzi OFC, kierunkowy
  • Wtyki: WATTGATE 350i-RH + 330i-RH lub 390i-RH Schuko
  • Dostępne długości: 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m

* Wygląd zewnętrzny produktu może ulec zmianie bez wcześniejszej notyfikacji.

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław