Start
Wzmacniacz słuchawkowy Hegel SUPER
W końcu można usłyszeć jak naprawdę brzmią słuchawki. Pozwoli na to nowy wzmacniacz słuchawkowy Hegel. Wyfrezowany z jednego bloku aluminium wygląda świetnie, ale prawdziwe piękno jest w jego dźwięku. Wystarczy podłączyć wzmacniacz SUPER do komputera, słuchawki do SUPERa i cieszyć się natychmiastową poprawą brzmienia zapewnioną przez referencyjną technikę wzmacniaczy firmy Hegel. Dźwięk będzie bogatszy, bas zejdzie głębiej i będzie lepszy, poprawi się także wzmocnienie sygnału. Dlaczego?
Odpowiedź na to nie jest prosta, ponieważ są dwie przyczyny ograniczające możliwość uzyskania optymalnego dźwięku ze słuchawek. Super rozprawia się z obiema.Pierwsza sprawa, której remedium jest Hegel SUPER, dotyczy szumów. Żaden nowoczesny komputer nie został opracowany tak, żeby dobrze brzmieć. Są opracowane dla wydajności i uniwersalności oraz generują mnóstwo szumu. Może nie słychać go tak bardzo, ale jest go wystarczająco, żeby przykryć drobne detale muzyczne, przez co dźwięk staje płaski i nudny. Hegel SUPER korzysta z własnych opracowań firmy Hegel, która drastycznie redukuje poziom szumów pozwalając usłyszeć wszystko, co jest do usłyszenia.Po drugie różne słuchawki dostępne na rynku mają najróżniejsze impedancje, co powoduje, że sprawiają wzmacniaczom kłopoty. Efektem tego jest fakt, że zwykły wzmacniacz zaczyna działać jak korektor barwy i grać różnie w zależności od tego, jakie słuchawki do niego podepniemy. Technika referencyjnych wzmacniaczy Hegla pozwala wzmacniaczowi SUPER na granie w dokładnie taki sam sposób ze wszystkimi rodzajami słuchawek. Bez jakiejkolwiek własnej sygnatury brzmieniowej.
Dlatego twierdzimy, że jeśli słuchawki są dla Państwa czymś więcej niż tylko biżuterią, to koniecznie musicie wypróbować Hegla SUPER.Dane techniczne

  • Wejście cyfrowe: USB micro
  • Wyjścia: mini-jack (analogowe) + optyczne mini-jack (cyfrowe)
  • Interfejs USB: do 24 bit / 96 kHz, plug & play
  • Poziom szumów: -140dB
  • Impedancja wyjściowa: poniżej 1 oma
  • Wymiary: 1,6 cm x 4,1cm x 8,2cm (WxSxG)

Cena 1299 zl

Dostępmośc - poczatek grudnia 2013 roku


 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław