Start
iFi Audio iCAN Nano - test. Małe, grające "coś" blog.pclab.pl
Znowu o iFi Audio będzie. Tym razem temat może i mało seksowny, bo wzmacniacze słuchawkowe, w dodatku przenośne. Ale jakoś nie mogę oprzeć się powracaniu do nich, przynajmniej raz na jakiś czas. Po pierwsze, lubię miniaturową część angielskiego AMR-a. Po drugie, nawet pomimo tego, że sekcje wzmacniające w DAP-ach, z których korzystam na co dzień są bardzo porządne, i tak kusi mnie testowanie wyjść liniowych w tychże.

Nie wiem czy to zły nawyk, dobry, albo strata czasu po prostu. Widząc kolejne srebrne cacko po prostu jestem ciekawy, co tym razem Loesch w nim upchnął. A facet odpowiedzialny w naszym kraju za iFi Audio to jeden z najbardziej rzeczowych, bezproblemowych i słownych ludzi, jakich znam. W branży audio ciężko o takich.

Przenośne wzmacniacze dzisiaj

Kilka lat temu, gdy zaczynałem się interesować przenośnym sprzętem audio, było na rynku relatywnie niewiele wzmacniaczy słuchawkowych, o których naprawdę dało się powiedzieć, że są małe. OK, w porównaniu do stacjonarek były małe, jak najbardziej. Ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie po ulicy biegał chociażby z modelem Lisa III firmy Triad Audio, który to na forum Head-fi.org mi namiętnie polecano. Nie obeszło się bez gadek, że ów produkt stanowi kres drogi, koniec poszukiwań, jest Świętym Graalem mobilnego audio i inne takie. Wierzę na słowo gdy mowa o jakości jakości dźwięku tego klocka, nawet dzisiaj. Tylko ja jakoś nie mogłem pojąć, jak można z czymś tak dużym po ulicy biegać. Nawet pomimo tego, że ogólnie tolerancyjny jestem zarówno jeżeli chodzi o żywotność baterii, jak i masę oraz wielkość przenośnych urządzeń, które jeszcze do niedawna miałem poupychane po kieszeniach. W każdym razie Lisę III skreśliłem, ale poszukałem trochę i po kilku tygodniach dokonałem zakupu, który był ze mną przez cztery wiosny z okładem.

czytaj cały: TEKST
źródło: blog.pclab.pl

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław