Start
Audiofil we Wrocławiu! 27-28 września!

Organizator tej imprezy Piotr Guzek Impresariat zaprasza na cykl prezentacji pod tytułem AUDIOFIL.Najbliższa odbędzie się w weekend 27-28 września w hotelu Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Prezentacja będzie otwarta dla gości w godzinach od 12- 20 w sali "Papieskiej”. Wstęp na imprezę jest wolny.

 

 Mamy nadzieję, że wielu melomanów i audiofilii skorzysta z możliwości posłuchania muzyki
w warunkach naszego małego pokazu.

Dlaczego doskonałe odtworzenie dźwięku jest tak trudne do osiągnięcia? Jakie dokładnie czynniki powodują, ze nawet najdroższy system audio nie jest w stanie wiernie odtworzyć treści zawartych w profesjonalnie wykonanych nagraniach?
Na to pytanie będziemy chcieli Państwu  odpowiedzieć.Na wystawę zaprosiliśmy jedną z najciekawszych postaci angielskiej sceny audio, właściciela i głównego konstruktora marek ISOL-8 oraz Trilogy Audio Pana Nica Poulsona.
Marka ISOL-8 jest światowym liderem w zakresie poprawy zasilania wszelkich systemów audio-video oraz hi-fi. Także tych działających na rynku profesjonalnym.
Jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego jakość zasilania jest kluczowa dla waszych systemów to serdecznie zapraszamy by nas odwiedzić.Będziemy chcieli wyjaśnić te kwestie i pokazać podczas słuchania wspólnie z Wami muzyki jak ważna jest to kwestia.
Zaprezentujemy prawie wszystkie urządzenia marki ISOL-8 w tym systemy filtrowania MiniSub Wave, MiniSub Axis, SubStation Integra a także topowe rozwiązania marki SubStation LC  oraz SubStation HC.
Urządzenia marki ISOL-8 oraz Trilogy Audio zostaną w Polsce zaprezentowane po raz pierwszy.Nic Poulson zdobywał swoje doświadczenie pracując przez wiele lat jako inżynier w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych na świecie, studiu BBC
System dźwiękowy jaki zaprezentujemy będzie składał się z systemu dzielonego marki Trilogy Audio. Firmy założonej przez Nica Poulsona 25 lat temu.
Wzmacniaczy mocy  992, przedwzmacniacza liniowego 908 oraz przedwzmacniacza gramofonowego 907.
Jako źródła sygnału użyjemy kultowego już gramofonu marki The Funk Firm modelu LSD.Kochamy czarną płytę więc będzie szansa posłuchać wielu ciekawych rzeczy.
Odtwarzanie srebrnego krążka zapewni odtwarzacz AMR-CD77.1   Sercem tego odtwarzacza jest “Król Wielobitowców” – klasyczny przetwornik cyfrowo-analogowy Philips TDA 1541A
Kolumny na prezentacje przyjadą do nas specjalnie z Austrii z firmy Trenner and Friedl .Nazywają się naprawdę ładnie … ISIS.
To ręcznie wykonane kolumny głośnikowe wykorzystują między innymi w swoim rozwiązaniu głośnik tubowy. Każdy detal w tych kolumnach  jest wykonany z niezwykłym pietyzmem przez rzemieślników znających swój fach od pokoleń.
Będzie to także ich pierwsza premiera w Polsce.To jednak nie jedyna niespodzianka jaką będziemy chcieli Państwu pokazać .
Jedną z nich będzie także prezentacja  urządzeń plikowych marki Lumin , marki stworzonej przez firmę Pixel Magic Systems.Urządzenia zostały już entuzjastycznie docenione przez redaktorów 6moons,Computer Audiophile oraz Highfidelity.  Jak grają?  Prosimy posłuchać.
W czasie pokazu będziemy korzystać z okablowania  japońskiej marki Harmonix oraz okablowania Tellurium Q raz ISOL-8.Nasi przyjaciele z Warszawy z firmy Audio Philar dostarczą fantastycznie wyglądające stoliki na których ustawimy nasze systemy.
Jak uda nam się zaprezentować nasz system? Prosimy nas odwiedzić i po prostu go posłuchać. Muzyka sama odpowie... I ona będzie tu najważniejszaZAPRASZAMY !!!

MojeAudio/HiFielements/Audiophilar/ PiotrGuzekImpresariat


 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław