Start
iFi Audio iDSD w teście zakupek.pl
IFi iDSD Nano to wyceniany na niewiele ponad 800 zł maluch o imponujących możliwościach. Żaden format mu nie straszny, ma wbudowany wzmacniacz słuchawkowy i zasilanie bateryjne, współpracuje także ze smartfonami. Czy z brzmieniem jest równie dobrze? Przetestowaliśmy prawie całą serię Micro od iFi, więc przyszła pora by przyjrzeć się tej mniejszej, mobilnej, czyli Nano. Wszystkie urządzenia Micro to solidne produkty oferujące bardzo dobre brzmienie, ale i pewne wady ergonomiczne. Seria Nano na oko wygląda podobnie, z tym że skrócono ją o połowę.
Wyposażenie

Pakowanie iDSD Nano jest prawie identyczne do tego z serii Micro – dominują czysta biel oraz proste grafiki. Na kartonowej nakładce znalazła się dodatkowa naklejka z logotypami formatów, systemów operacyjnych i oprogramowania, z którymi współpracuje małe iDSD – sporo tam znanych marek, choć nie zabrakło też tych bardziej egzotycznych.Kabel USB wygląda solidnie, ma niebieską, półprzezroczystą izolację, przez którą widać ekranowanie przewodu. Jest jednak bardzo krótki – około 50 cm. Przewód RCA jest o kilka centymetrów krótszy, mocno ogumowany, w kolorze fioletowym z białymi i czerwonymi pierścieniami kanałów. Silikonowe nóżki są wysokie, solidne z mocnym klejem. Ciekawym pomysłem jest podkładka oddzielająca iDSD od np. smartfona w formie grubej “płytki” z silikonu. Opaski są również grubsze niż zazwyczaj i nie mają logotypów. Pokrowiec wykonany jest ze sztucznego materiału, imituje welur, w rogu zdobi go niewielkie logo producenta, a zamykany jest na zacisk. Ogólnie to całkiem pomysłowe i bogate wyposażenie.Konstrukcja

Opisywany iDSD to również gruba, aluminiowa obudowa (anodowana) i charakterystyczny dla iFi Design, odbiegający od typowych „klocków”. Obudowa jest uniesiona w centralnej części pokrywy oraz ścięta ku bocznym krawędziom, z gęstymi żłobieniami na ściankach. Przedni i tylny panel są mocno ponacinane oraz efektownie wyprofilowane na krawędziach. Jest na czym zawiesić oko, jak na takie maleństwo (o wymiarach zbliżonych do paczki papierosów) sporo tu detali.
 
czytaj cały: TEST
źródło: zakupek.pl
 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław