Start
Hegel H160 test Audio Video
Najnowszy wzmacniacz zintegrowany Hegla nie tylko zadziwia dynamika, lecz także udowadnia, ze dodatkowe funkcjonalności wpostaci wejść cyfrowych czy AirPlaya można dostać niejako gratis.

W Norwegii byłem trzy razy. To przepiękny kraj, choć o chłodnym klimacie, szczególnie na północy, niemniej wart odwiedzenia bardziej niż kraje jawiące się przy nim jako wakacyjny raj nad Morzem Śródziemnym. Chłodni są tez mieszkający w Norwegii ludzie. Mili, bardzo przyjaźnie nastawieni, ale jednak zdystansowani, na pewno nie porywczy inie żywiołowi, bardzo powściągliwi. Witają się na odległość, rzadko podają sobie rękę. Stylistyka urządzeń Hegla doskonale oddaje emocjonalność Norwegów, araczej jej brak. Aby odróżnić poszczególne modele wzmacniaczy Hegla,  wystarczy znać wysokość ich obudowy oraz dysponować linijka. Wszystkie fronty są bowiem identyczne ipozbawione oznaczeń. H160 nie wyłamuje się ztej linii wzorniczej ani owłos. Jest po prostu Heglem. Firma ma siedzibę w Oslo. Głównym konstruktorem jest Bent Holter.

BUDOWA

Obudowa ma charakterystyczny front, z wyraźnym zaokrągleniem krawędzi irównie wyraźnym zróżnicowaniem grubości w części centralnej ipo bokach. Ów front to odlew zaluminium, pokryty trwała powłoka proszkowa w kolorze czarnym. Pozostała obudowa jest stalowa i składa się z dwóch części. Dolna to zagięta wanna, która tworzy spód oraz ściankę tylna. Jest także elementem konstrukcyjnym, do którego przykręcono aluminiowy front. Druga cześć to pokrywa. Podobnie jak front, malowana proszkowo, zamyka jednocześnie górę i boki urządzenia. By dostać się do środka, wystarczy odkręcić cztery śruby.

cały test: pdf Hegel H160 test Audio Video 3,0 Mb

 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław