Start
iFi Audio Retro Stereo 50 + LS 3.5 - test blog.pclab.pl
O iFi Audio już nie raz pisałem. Produkty tej marki są naprawdę w porządku. Trzymają poziom, często wybijają się ponad segmentową średnią. Mało tego, kompletny system iFi Audio gra naprawdę zadziwiająco dobrze z flagowymi słuchawkami firmy Audeze. Po dorzuceniu w tor bufora iTube nawet wybredne HD 800 grają na przyzwoitym poziomie. Brytyjska marka jest już bardzo dobrze znana w świecie entuzjastów audio. Do przewidzenia było to, że nie skończy się na serii Micro oraz Nano, że będzie coś jeszcze.
Ale zestawu Retro chyba nikt się nie spodziewał. To ewenement, takich produktów praktycznie nie ma. Dlatego znalazłem dla niego czas i miejsce.Prawie powrót do przeszłości

OK, teraz już wiem, że ludzie z AMR-a są nieobliczalni. Kilka lat wstecz uważałem, że to po prostu kolejna manufaktura angielska z dobrymi produktami, które chcę kiedyś mieć u siebie. Ot, nic wielkiego. I gdy tak sobie myślałem o DP-777 w roli źródła i przedwzmacniacza, na rynku pojawiła się marka iFi Audio. To też mnie jakoś szczególnie nie zaskoczyło. W końcu wiele jest firm, które wykorzystują patenty zaaplikowane w droższych urządzeniach, a zatem swoją wiedzę, no i przenoszą to do budżetowego audio w jakimś stopniu. Budżetówki się sprzedają, to wiemy wszyscy. Zatem powołanie do życia iFi Audio to też logiczny krok marketingowy.
 
czytaj cały: TEST
źródło: blog.pclab.pl
 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław