Start
Jak poprawić dźwięk Twojego systemu?
ISOL-8 PowerLine
Każdy system potrzebuje dobrego źródła zasilania, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Rodzina kompaktowych jednostek zasilających PowerLine została zaprojektowana by podnieść ogólną wydajność systemu zachowując rozsądną cenę. W połączeniu z całą serią ekranowanych kabli zasilających IsoLink, seria PowerLine oferuje elastyczne, ale i potężne rozwiązanie skierowane do tych, którzy ponad całą resztę przedkładają jakość i wydajność.


Wszystkie wersje charakteryzuje górna, anodyzowana, gruba na 6mm, obrabiana na maszynach CNC aluminiowa płyta. Stanowi to idealną bazę – niemagnetyczną i nierezonującą. Gniazdo wejściowe IEC to PowerCon firmy Neutrik. Każde gniazdo wyjściowe, również wysokiej jakości, jest wyposażone w pokrywkę zapewniającą ochronę na poziomie IP54 przed kurzem, brudem i malutkimi paluszkami. Okablowanie wewnętrzne to starannie selekcjonowana srebrzona miedź w izolacji PTFE. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe, stabilne i niezawodne zasilanie na długie lata.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę ISOL-8 PowerLine.

PowerLine
Linia ISOL-8 PowerLine posiada te same wysokiej jakości komponenty i materiały, które możemy znaleźć we wszystkich modelach PowerLine, ale bez słynnych filtrów ISOL-8. Przeznaczona jest do aplikacji, gdzie nie wymaga się „kondycjonowania” prądu. Natomiast  tam gdzie jakość i stabilność jest niezbędna, PowerLine okazuje się doskonałym wyborem.PowerLine Plus
PowerLine Plus zawiera szereg udoskonaleń by wznieść wydajność zasilania na wyższy poziom. Główne uziemienie posiada skończoną impedancję i zachowuje się jak antena idealnie zbierając energię częstotliwości radiowych. Obwód uziemienie w PowerLine Plus zawiera specjalnie zbudowany dławik ze specjalnym rdzeniem o dużej przenikalności. To zapewnia ogromne tłumienie zakłóceń radiowych w systemie uziemienia jak i masy sygnału. Gniazdo wejściowe IEC jest rodowane i pochodzi od Oyaide wyposażone w jednobiegunowy filtr bocznikujący. Taki układ pozwolił na bezpośrednie podłączenie przewodu gorącego (live) i neutralnego (neutral) do obciążenia zapewniając efektywne tłumienie zakłóceń bez wpływu na wielkość dostarczanego prądu.PowerLine Ultra
PowerLine Ultra jest rasowym kondycjonerem chroniącym przed przepięciami i zoptymalizowanym pod kątem audio. Jedno gniazdo zasilania jest filtrowane przez wysokoprądowy jednobiegunowy filtr i przeznaczone zostało do obciążeń typu wzmacniacz, końcówka mocy. Pozostałe gniazda, które wspiera technologia filtrów transmodalnych ISOL-8 służą do zasilania źródeł. Zakłócenia krążące między połączeniami kabli zasilających mogą być transmitowane i wywołane na różne sposoby. Niektóre są łatwiejsze do opanowania, inne przeciwnie. W rezultacie wiele kondycjonerów prądu nie jest całkowicie efektywnych. Filtry transmodalne ISOL-8 efektywnie tłumią wszystkie rodzaje zakłóceń pojawiających się w sieci bez zwierania ich do masy, więc możesz mieć pewność, że Twój system cieszy się najczystszą energią.PowerLine AxisSeria PowerLine Axis jest innowacyjnym lekiem na problem pojawiającej się w sieci składowej stałej. W teorii czyste napięcie zmienne powinno przyjąć formę niczym nie zmąconej, symetrycznej sinusoidy. W praktyce użytkownik otrzymuje szpilki, zniekształcenia i asymetryczność ze znaczną komponentą DC. Transformatory znajdujące się w naszych sprzętach z natury nie tolerują składowej stałej, która prowadzi do podmagnesowania ich rdzeni i strat na przemagnesowanie oraz niesymetryczność (niesinusoidalność) dalej przetwarzanych przebiegów czasowych, chociaż sama składowa stała ulega eliminacji. PowerLine Axis posiada pięć wysokiej jakości gniazd sieciowych wyposażonych w obwody symetryzujące przebieg sinusoidalny. Eliminują one każdą składową stała pojawiającą się w sieci wykluczając tym samym „buczenie” transformatorów i poprawiając ich wydajność. Wbudowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe pozwala spać spokojnie.PowerLine 1080
Serię PowerLine 1080 zoptymalizowano pod kątem zasilania systemów audiowizualnych. Wszystkie gniazda są zabezpieczone przeciwprzepięciowo. Jedno gniazdo posiada dodatkowo filtr eliminujący zakłócenia generowane przez wyświetlacze wideo (telewizory, monitory) znacząco poprawiając jakość obrazu. Kolejne filtrowane gniazdo jest wysokoprądowe dla zasilania wzmacniaczy. Pozostałe gniazda są przeznaczone dla zasilania źródeł. Technologia filtrów transmodalnych ISOL-8 zapewnia czyste, niezakłócone źródło zasilania dla Twojego systemu AV pozwalając mu pracować z maksymalną wydajnością.Dane techniczne:

 • Liczba gniazd wyjściowych: 4 w PowerLine Ultra 1080 | 5 w PowerLine Axis | 6 w PowerLine i PowerLine Plus
 • Typ gniazd wyjściowych: 13A gniazda brytyjskie i europejskie Shuko | 15A USA
 • Standard gniazda wejściowego: IEC z bezpiecznikiem (bez kabla zasilającego)
 • Wymiary: 400 x 83 x 88mm bez konektorów | 540 x 100 x 110mm z opakowaniem
 • Waga: 1,7kg PowerLine (6 wyjść) | 1,8kg PowerLine Plus (6 wyjść) | 1,9kg Axis (5 wyjść)
 • 2,3kg Ultra i 1080 (w wyjścia)
 • Konstrukcja: Aluminiowa pokrywa anodyzowana na kolor tytan | Malowana proszkowo stalowa obudowa
 • Napięcie zasilania: 230V AC wersja dla 220 – 240V AC
 • Maksymalny prąd: 10A (wersja IEC)

ISOL-8 MiniSub Wave i MiniSub AxisMiniSub był zawsze oczkiem w głowie ISOL-8 zapewniając wiodącą w swojej klasie wydajność za rozsądne pieniądze. Udoskonalenie MiniSuba była nie lada wyzwaniem. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie udowodniło, że to nie będzie łatwe w realizacji. Podczas ostrożnie przeprowadzanego procesu testów i adaptacji wdrożyliśmy wiele innowacyjnych technologii, które można znaleźć w naszym flagowym, najwyżej ocenianym modelu ISOL-8 SubStation. Zabieg ten spowodował znaczny krok naprzód wynosząc MinuSuba i MiniSub Axis na wyżyny wydajności cały czas pozostając w niezwykle korzystnej cenie.

MiniSub Wave
MiniSub i MiniSub Axis dzielą te same fundamentalne rozwiązania i filtry. Techniczne wymagania różnej obciążalności prądowej gniazd odzwierciedlają indywidualną topologię zastosowanych filtrów w tych dwóch wersjach. Dla zasilania niskoprądowego, np. źródeł, każde gniazdo ma własny filtr separujący. To jest cecha, która czyni MiniSub oryginalnym i przełomowym. To rozwiązanie redukuje wzajemne zakłócenia, eliminując wpływ podłączonych urządzeń na siebie nawzajem.
W przeciwieństwie do innych kondycjonerów, które radzą sobie jedynie z zakłóceniami w trybie wspólnym, nisko i średnio prądowe gniazda są uzbrojone w nowe filtry transmodalne, które usuwają również zakłócenia w trybie różnicowym.
Dla bardziej wymagających obciążeń została wydzielona sekcja wysoko prądowa wyposażona w wielopoziomowy filtr wykorzystujący elementy zbudowane na specjalne zamówienie. To pozwala prądożernym sprzętom takim jak wzmacniacze pracować tak efektywnie jak nigdy dotąd, bez ograniczania ich dynamiki i wydajności.
 


MiniSub Axis
MiniSub Axis jest zbudowany dokładnie tak samo jak MiniSub Wave, ale zwiera kolejne udoskonalenie – układ blokujący składową stałą – DC blocker. Kluczowa składowa jest stała powszechnie obecna w układach zasilania prądy przemiennego. Znacząco wpływa na obwody magnetyczne zasilacza (podmagnesowanie rdzenia transformatora) degradując wydajność systemu i powodując różnego rodzaju zakłócenia akustyczne, brzęczenie, buczenie poprzez mechaniczne wibracje. MiniSub Axis uwolni Twój system od jakiegokolwiek wpływu składowej stałej w sieci.Jesteśmy dumni mogąc zastosować naszą niesamowitą jakość wykonania w naszych nowych MiniSub, czyniąc z nich inwestycję, która zapewni Ci niespotykaną jakość i wydajność do końca Twych dni. Wewnątrz znajdziesz te same pieczołowicie dobierane kondensatory polipropylenowe, cewki OFC Mundorfa, wysokiej jakości złącza i specjalny dławik ISOL-8, który stosowany jest w naszych high-endowych rozwiązaniach. Masz również pewność, że wszelkie szpilki i przepięcia nie są straszne Twojemu systemowi. Wszystkie produkty ISOL-8 są zaprojektowane i wyprodukowane w UK i objęte są pięcioletnią gwarancją w UK.
W rezultacie mozolnych prac badawczych następna generacja MiniSub wynosi klasę wydajności na zupełnie nowy poziom w każdej dziedzinie, pomagając Twojemu systemowi rozwinąć skrzydła za każdym razem kiedy słuchasz muzyki.
Dalsze informacje można znaleźć w broszurze.

Obecnie dostępne:
 • Liczba gniazd wyjściowych: 6 (4 nisko/średnioprądowe, 2 wysokoprądowe)
 • Typ gniazd wyjściowych: 13A gniazda brytyjskie i europejskie Shuko | 15A USA
 • Standard gniazda wejściowego: 10A IEC z bezpiecznikiem 10A (bez kabla zasilającego)
 • Wymiary: 444 x 85 x 305mm bez konektorów
 • Waga: 6,5kg (MiniSub Wave) | 6,7kg (MiniSub Axis)
 • Konstrukcja: Aluminiowy frontowy panel (czarny opcjonalnie) | Czarna stalowa obudowa
 • Napięcie zasilania: 230V AC wersja dla 220 – 240V AC | 117V AC wersja dla 100 – 127V AC
 • Maksymalny prąd: 6A każde nisko/średnioprądowe wyjście | 6A łącznie dla nisko/średnioprądowych wyjść | 10A każde wysokoprądowe wyjście | 10A łącznie dla wysokoprądowych wyjść

ISOL-8 SubStation Integra

Substation Integra jest wysokiej jakości i sprawności kondycjonerem i dystrybutorem prądu dla całego systemu. Łączy on w sobie wszystkie rozwiązania z naszych flagowych modeli SubStation LC i HC w jednym urządzeniu na wysokiej jakości chassis.Wysokoprądowe (20A) zamykane złącze Neutrika pozwala na obciążenie go łącznym prądem aż do 16A stosując odpowiednie podłączenie. Wejście zasilania jest umieszczone centralnie, aby zminimalizować elektryczne i magnetyczne interakcje pomiędzy dwoma grupami filtrów, które są indywidualnie chronione przez wysokiej jakości magnetyczne obwody zabezpieczające.SubStation Integra posiada dwie niezależne sekcje filtrujące. Na tylnej ściance znajdują się cztery niskoprądowe gniazda optymalizowane do zasilania źródeł i dwa wysokoprądowe optymalizowane do zasilania prądożernych komponentów jak wzmacniacze. Wszystkie są obsługiwane przez wysokiej pojemności obwody ISOL8-Axis, które blokują składową stałą degradującą jakość napięcia zasilającego. Wszystkie wyjścia są chronione przed przepięciami i szpilkami napięcia występującymi w sieci. Specjalnie zaprojektowany dławik w obwodzie uziemienia również filtruje zakłócenia tam występujące.

Każde z czterech gniazd optymalizowanych do zasilania źródeł posiada swój dedykowany filtr transmodalny. Takie rozwiązanie zapobiega rozprzestrzenianiu się i redukuje zakłócenia wspólne generowane przez urządzenia w systemie degradujące jego wydajność. Zjawisko to jest potencjalnie tak samo szkodliwe dla dźwięku i obrazu jak zakłócenia dostające się z zewnątrz systemu.Dwa wysokoprądowe wyjścia zasilające są optymalizowane dla urządzeń takich jak wzmacniacze, końcówki mocy. Bardzo niska rezystancja szeregowa filtrów transmodalnych oznacza, że piki wysokoprądowe są przepuszczane bez problemu, bez kompresji dynamiki cały czas pozostając filtrowanymi.

Substation Integra jest zaprojektowana, by zapewnić dożywotnią, bezproblemową i pewną współpracę. Piękny frontowy panel noszący znamiona obróbki maszynami CNC wykonany został ze stopu aluminium o grubości 10mm, podobnie z aluminium wykonana jest pozostała część obudowy.
Wszystkie gniazda wyjściowe chronią przed kurzem i brudem (IP54). Wysokiej jakości polipropylenowe kondensatory, cewki OFC Mundorfa i specjalne dławiki ISOL-8 zapewniają najlepszą wydajność.
Okablowanie wewnętrzne wykonane jest ze srebrzonej miedzi w izolacji PTFE.
Z trochę mniejszą wydajnością prądową, ale dużo tańszym kosztem niż krytykowane modele LC i HC, Substation Integra stanowi solidną podstawę, na której można zbudować system zasilania czystą energią dla systemów klasy high end. Kompleksowy zestaw funkcji i możliwości z dynamicznie przezroczystym filtrowaniem zapewni Twojemu systemowi pełną wydajność za każdym razem.
Więcej informacji znajduje się w broszurze.

 • Liczba gniazd wyjściowej: 6 (4 nisko/średnio prądowe i 2 wysoko prądowe)
 • Typ dostępnych gniazd: 13A gniazda brytyjskie
 • gniazda Schuko europejskie
 • 15A gniazda amerykańskie
 • Gniazdo wejściowe: 20A złącze Neutrik powerCON (kabel nie załączony)
 • Wymiary: 435 x 131 x 410mm (W x H x D) bez gniazd
 • Waga: 9.9 Kg (11.5kg z opakowaniem)
 • Konstrukcja: Stalowa obudowa malowana na czarno.
 • Srebrny aluminiowy panel frontowy (opcjonalnie czarny)
 • Napięcie zasilające: 230VAC wersja dla 220-240VAC
 • 117VAC wersja dla 100-127VAC
 • Maksymalny prąd ciągły: 6 A dowolne jedno wyjście niskiej/średniej mocy
 • 6 A łącznie wszystkie wyjścia niskiej/średniej mocy
 • 16 A dowolne jedno wyjście dużej mocy
 • 16 A łącznie wszystkie wyjścia dużej mocy
 • Zabezpieczenie: 2 bezpieczniki na tylnym panelu

 

ISOL-8 IsoLinkKable IsoLink są zaprojektowane, aby idealnie dopełniać nasze produkty dystrybuujące i kondycjonujące prąd. Mogą być również używane w wysokiej jakości instalacjach klienckich. Oferując wyśmienitą jakość w stosunku do ceny są fundamentalną inwestycją w każdym systemie audio.
Skrętka przewodów o przekroju 2,5mm2 jest wykonana z wysokiej jakości miedzi OFC. Pleciony ekran wykonany z miedzi chroni przed zakłóceniami RF. Izolacja wewnętrzna i zewnętrzna wykonana jest z ognioodpornego, miękkiego PVC zgodnie z normą CEI 20-22/II. Ten bardzo giętki, bardzo wysokiej jakości przewód zasilający o średnicy 12mm otula przezroczysta koszulka. Może on przenieść do 20A prądu.
Wszystkie przewody są wykonane w UK i konfekcjonowane fabrycznie. Mają długość 1,5m. Inne długości i konfekcje są wykonywane na zamówienie a termin realizacji jest bardzo krótki.

Nasze standardy:

 • IsoLink 1: wykorzystuje przemysłowy standard złącza Schurter IEC
 • IsoLink 2: wykorzystuje doskonałe złącza IEC Oyaide
 • IsoLink 19: wykorzystuje złącze IEC 16A (C19)
 • IsoLink 20: wykorzystuje profesjonalne zatrzaskowe złącze Neutrik 20A
 • IsoLink 32: wykorzystuje profesjonalne zatrzaskowe złącze Neutrik 32A
 • IsoLink PS: gniazdo Neutrik PowerCon do złącza Schurter IEC
 • IsoLink PO: gniazdo Neutrik PowerCon do złącza Oyaide IEC

Niezakończone kable IsoLink są również dostępne dla instalatorów.

 • Średnica: 12mm
 • Waga: 0,4kg (1,5m)
 • Waga przesyłki: 1kg
 • Napięcie zasilania: 100 – 260V AC
 • Wytrzymałość prądowa: 20A
 • Maksymalny prąd: IsoLink 1,2: wersja UK z bezpiecznikiem 10A (2300VA), pozostałe wersje 10A (2300VA)
 • IsoLink C19, 20 i 32: wersje UK z bezpiecznikiem 13A (2990VA), pozostałe wersje 16A (3680VA)

 


 

Polecamy

Moje Audio na facebook
HIGH Fidelity online
WWW.HI-FI.COM.PL - pismo audiofila i melomana
WWW.AUDIO.COM.PL - Video Hi-Fi Hi-End Kino domowe
WWW.AV.COM.PL - strona czasopism specjalistycznych o temetyce audio i video
WWW.HiFi.PL - wszystko o audio
hfc.com.pl
www.audiostereo.pl
Sample Image
soundrebels.com
 
stereolife
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy
 
hifiphilosophy

 

 
DEALERZY
 
Katowice
 
Audio Styl
 
Pabianice
 
Active Image
 
Lublin
 
Active Image
 
Lubin, Wrocław
 
Active Image
 
Gdańsk
 
Active Image
 
Warszawa
(Goldenote, Lavardin)
 
Active Image
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław