Start arrow Blacknote arrow DSA100
Blacknote - DSA100
DSA100 to wysokojakościowy 100-watowy wzmacniacz klasy D zaprojektowany aby uzyskać audiofilską jakość oraz wysoką moc.
Chociaż DSA100 ma w pełni cyfrowy stopień wyjściowy, to jest zasilany przez solidny, tradycyjny transformator EI aby zapewnić najwyższą jakość poszczególnych ścieżek sygnału audio.

DSA100 to wzmacniacz zintegrowany, zdolny zapewnić zarówno znakomitą jakość brzmienia jak również dużą moc i uniwersalność właściwą dla zastosowanej innowacyjnej technologii.
W DSA100 sekcje przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy są oddzielne i mogą być osobno aktywowane, co ułatwia tworzenie systemów z bi-ampingiem charakteryzujących się maksymalną uniwersalnością i najwyższą jakością dźwięku.
W przedwzmacniaczu zastosowano klasyczny wysokiej jakości potencjometr ALPS, a cztery różne wejścia liniowe są obsługiwane przez szczelne przekaźniki ze stykami z 24-karatowego złota, co zapewnia pełną izolację torów, bez sprzężeń i przesłuchów.
Firmowe rozwiązania konstrukcyjne Blacknote zapewniają autentycznie płaską, niezależną od impedancji obciążenia charakterystykę przenoszenia (Flat Load Independent-Frequency Response - FLI-FR) co zapewnia idealne dopasowanie z dowolnymi, hi-endowymi zestawami głośnikowymi na rynku. Konstrukcja FLI-FR oprócz utrzymania stabilnej charakterystyki przenoszenia niezależnie od kolumn zapewnia idealnie liniową charakterystykę aż do wartości impedancji obciążenia równej 1 om.
Niski poziom szumów na wyjściu i niska impedancja wyjściowa wzmacniacza Blacknote DSA100, a także bardzo szerokie pasmo przenoszenia zapewniają najwyższej klasy osiągi, o poziomie wierności trudnym do osiągnięcia z tradycyjnymi wzmacniaczami. Nadajnik zdalnego sterowania uzupełnia funkcje jednego z najbardziej innowacyjnych współczesnych wzmacniaczy.

 

* Wysokiej jakości cyfrowy wzmacniacz klasy D, konstrukcja z płaską, niezależną od impedancji obciążenia charakterystyką przenoszenia * Wzmacniacz zintegrowany z liniowym zasilaczem
* Moc ciągła 2 x 100W na obciążeniu 8, 4, 2 i 1 om
* Pasmo przenoszenia 10Hz - 50kHz @ +/- 3dB
* Zniekształcenia THD @ 20Hz-20KHz <0.05%
* Impedancja wyjściowa: 0,02oma @ 1kHz
* Impedancja wejściowa: 47kom
* 100% stabilność przy obciążeniu 1om
* Moc dynamiczna IHF >350W
* Dynamika >120dB
* Współczynnik tłumienia (damping factor) >400
* Maksymalny szum na wyjściu 80uV
* 3 pary wejść niesymetrycznych RCA
* 1 para wejść zrównoważonych XLR
* Rzeczywiście oddzielne wyjście z sekcji przedwzmacniacza (PREAMP OUTPUT) - dostępne są gniazda RCA dla tej funkcji
* Rzeczywiście oddzielne wejście do sekcji wzmacniacza mocy (AMP IN) - dostępne są gniazda RCA dla tej funkcji (funkcje zdalnego sterowania są wyłączone)
* Audiofilski, zdalnie sterowany potencjometr ALPS do regulacji głośności
* wyświetlacz LCD z funkcją wyłączania
* Wymiary (SWG): 240mm x 120mm x 400mm
* Masa: 15kg
* UWAGA: Konstrukcja z Płaską, Niezależną od Impedancji Obciążenia Charakterystyką Przenoszenia zapewnia doskonałe dopasowanie i stabilną charakterystykę przenoszenia ze wszystkimi zestawami głośnikowymi

 
© 2008-2011 www.mojeaudio.pl
Designed by REMI_COM (Remigiusz Gąsiorowski)

Moje Audio - ul. Sudecka 152, 53-129 Wrocław